Meli, meli... 9

Runā, ka patiesība ir prasta, bet meliem vajag daudz vārdu, ka meliem īsas kājas. Uz parunām,lai neteiktu tradīcijām, šī tauta naska. Par to melu kāju garumu jau var diskutēt, piemēram, tās melu kājas laikam ir ļoti garas, jo paiet liels laiks, kamēr tauta apjauš, ka tai tomēr melo.

Neesmu speciāliste, bet par valsts ekonomiku šodien diskutē pat neprofesionāļi,skaļi apgalvojot, ka viņiem jātic. Politikāņi stāsta aizgūtnēm, ka krīze jau sen beigusies. Tikai - tie naudas aizdevēji naudu aizdeva tiem, kas runāja pretī vai tiem, kas klanīja galvu un teica - jā, jā, mēs darīsim tā, kā jūs gribat?

Bērni ģimenē nav bizness, politika ir bizness? Lēnie igauņi laikam ir nacionāli augstāk attīstīti, jo viņi pilda patriotiski reālo uzdevumu - igauņi dzimst. Bet pie mums runā par valodām. Kas reāli notiks pēc referenduma, kāds zina?

Ja reālie biznesmaņi dabū pa pakaļu, viņiem "iesaldē" naudu, pat atņem to, īsti biznesmeņi meklē jaunu taciņu, pa kuru atkal nokļūt uz lielā ceļa. Vai politikas biznesā šodien kādam "dod pa pakaļu"? Tās melu kājas tak ir tik ļoti garas, ka tauta pat nespēj ieraudzīt, ka kaut kur augstu augšā klunkurē meli.

Runā, runā, ka šogad sagaidāms pasaules gals. Tie īstie zvaigžņu pazinēji (astronomi, citi jau tikai "lasa zvaigznēs rakstīto" saka, ka nekas tāds nav novērojams. Ticēt viņiem? Viņu patiesība ir īstenība? Vai pasaules gals jau sen ir iestājies, jo visa cilvēce taču ir sen piedzērusies? No tiem piedzērušajiem pat daži vēlas aizliegt tirgot apreibinošās vielas līdz 21 viena gada vecumam. Tad gan varēs atļauti piedzerties un taisīt bērnus, lai atrisinātu nacionālo problēmu. Vienalga kāda valodā tie bērni runās. Piedzērušais jau tāpat nesapratīs, ko saka. Tāpat, kā nesaprot to, ko šodien saka un dara politikāņi.

Komentāri 9

Laimdots Sankrovskis

Ja tavu bezsakarību rakstīšanu enerģiju varētu pielietot, kaut vai, autonomās elektroenerģijas iegūšanai, no tevis būtu kāds labums. Bet tā, "klukstēt" par visu, kas tev nepatīk, ir bezjēdzīgi.

Paskaties uz sevi spogulī un nosarksti aiz kauna un muļķības, kas izpaužas tavos "grafomānijas monologos". Un nākošreiz, pirms atkal piesārņo interneta vidi ar kārtējo bezjēdzību, padomā, vai tas ir vajadzīgs.

pirms 7 gadiem, 2012.01.30 14:35

GL

Lai tak cilvēks raksta, vismaz kāda nodarbošanos. Un daudz patiesības arī ir viņas rakstos, tikai mazliet par gariem apjoma ziņā.

pirms 7 gadiem, 2012.01.30 15:59

Hm

Man jau arī patīk filozofēt piemēram,kā būtu ja Latvijas krievi sāktu vākt parakstus par Krievijas pievienošanu Latvijai.Pēc tam mēs Latvieši nolemsim vākt parakstus,lai plašajā Latvijas federācijā būtu otrā valts valoda- Latviešu valoda.

pirms 7 gadiem, 2012.01.30 18:56

GL

Nu,nu. Man jau liekas, ka krievi mūs pasūtītu pāris mājas tālāk ar visām ēzeļa ausīm, kā teica biedrs Putins.

pirms 7 gadiem, 2012.01.30 20:13

extrasenss

Latvija draud pārvērsties par vienu lielu klozeti.

pirms 7 gadiem, 2012.02.01 11:41

Pacietība

Ikreiz, kad forumā parādās G. Leonas garadarbi, komentāri ir ārkārtīgi neiecietīgi. Nepazīstu šo sievieti, bet šķiet, ka ir darīšana ar grafomāni . Piekam, diezgan depresīvu būtni, jo grafomāni mēdz būt arī bezgala optimistiski un bērnišķīgi naivi. Viņu rakstus var uztvert ar vieglu ironiju un smaidu. Leonas gadījumā mums jābūt iecietīgākiem- laikam jau cilvēkam vajag izpausties, ja reiz raksta. Bet tie, kurus šie raksti garlaiko, tracina - var tos vienkārši nelasīt.

pirms 7 gadiem, 2012.02.02 13:28

acs

Tur drusku vajag iecietības. No stāvokļa, kāda viņa ,neesam pasargāti. Smaga avārija, vīrs kapos...

pirms 7 gadiem, 2012.02.02 18:29

ai.bi.ai

Valstvīri atšķiras no politiķiem tas, ka pirmie domā par valsts nākotni, bet otrie - par gaidāmajām vēlēšanām. (Uinston Cherchil)
Jo tukšākas smadzenes, jo vairāk īpašnieks ir ar tām apmierināts.(Ezera Regīna.)
Muļķiem vienmēr ir vairāk principu.
Nav robežu cilvēka fantāzijai, kad viņam nepieciešama nauda.(Vampilovs)

pirms 7 gadiem, 2012.02.04 16:01

Hm

Nodevēji un pielīdēji nekur un nekad cieņā nav bijuši. Tākā labākajā gadījumā Linders tādiem ir rezervējis vietu līdzās kakupodam.

pirms 7 gadiem, 2012.02.07 21:13

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju