Nāk, nāk. Arī vēlēšanas 24

Pašvaldību vēlēšanas tuvojas ar joni. Dabā gan arī šogad vērojamas visādas dīvainības. Bet tas nekas, latvieši taču ir izturīgi, pierod pie visa, arī pie tā, ka stāsta ko neesošu, bet tam tauta notic. Kas tikai negrib kļūt par deputātiem. Gan veci marasmātiķi, gan mazi bērni, kuriem pašiem var viegli iestāstīt, ka būs, būs... Pašiem nemaz nav jāsola. Gabaliņi grib būt par deputātiem. Tikai nevar zināt, vai gaļas vai desas gabaliņi. Ilgstoši esošie deputāti jau vairāk kā divas desmitgades kuļ krējumu. No tā krējuma tak kaut kam jāiznāk. Laikam krējums sagājis lielajā, deputāti jau to nav pamanījuši. Tāpat kā to, ka pašvaldības loma samazinājusies, visu tak nosaka valsts. Tauta pacietīgi to pieņem. Gan jau pašvaldībās arī ievēlēs kādu deputātu, kuram patiesā vieta būtu cietumā. Vēlētājiem tas patīk, vēlētāji ir tautas balss, kuri uztic savu balsi deputātiem. Vienīgais dzirdētais protests pret notiekošo ir - es šo cirku (vēlēšanas) vairs neapmeklēšu. Vai tie teicēji vispār zina, kā skaita vēlēšanu rezultātus - no visiem balstiesīgajiem vai tikai tiem, kas aizvilkušies uz vēlēšanām? Kurš ir pateicis - divas desmitgades esam darījuši kļūdīdamies, ka ir tā, kā ir? Kurš ir pateicis, kur ir tā daudzām valstīm pazudusī nauda, bet aizdevējiem ir, ko aizdot? Visādi ekonomisti saka, ka vislielākā esot demogrāfijas problēma. Tā, ka ekonomists nevar "uztaisīt bērnus" ir demogrāfija? Bērnu dzimšanai varbūt nepieciešama drošība, ne tikai kaut kaut kādi mistiski pabalsti. Tikko visādi atzīmēta uzvaras diena otrajā pasaules karā. Smadzeņu skalošana šo svētku sakarā turpinās. Varoņu ar medaļām kļūst vairāk, kaut tiem īstajiem varoņiem paredzams zemes klēpis, viņi taču skaitliski samazinās. Bet audzina tik jaunos - piemiņas brīdī bērni no prieka līksmo dejodami, gan jau apkārsies ordeņiem arī. Ko labu tautai ir izdarījuši deputāti, kuldami krējumu gadiem? Sviests ir iznācis? Sev vai vēlētājiem? Vai deputāti joprojām turpina kulties pa krējumu, pat neredzēdami, nesajuzdami, ka citiem tas ir tikai "lielajā sagājušais". Viņiem pašiem - joprojām krējums. Vecs krējums.

Komentāri 24

lo

tā ir

pirms 6 gadiem, 2013.05.12 08:15

Cecīlija

Nu šoreiz Jums tiešām taisnība.

pirms 6 gadiem, 2013.05.13 09:33

Jaunjelgava

http://www.cvk.lv/cvkserv/pv2013/saraksti/98d2a19bd1.html

pirms 6 gadiem, 2013.05.13 16:27

Riks

Pēc Jūsu rakstītā nesaprotu kas Jums īsti nepatīk... Tas, ka ir daudz gados vecu kandidātu? Tātad jānāk jaunajiem, bet tad atkal jūs rakstat, ka tie ir bērni vēl. Ko jūs vispār gribat?

Neizprotu visos tos čīkstuļus, kas katru gadu gaužas un gaužas, ka tas ir slikti, tas neko nesaprot un visi te ir tādi vai šitādi. Nu ja jau ir tik slikti, tad dariet kaut ko lietas labā, nevis sēdiet mājās un savu žulti izgāžiet. Veidojiet to Mūsu Latviju ar darbiem, nevis mutes brūķēšanu! Sākat kaut vai ar to, ka ejat uz vēlēšanām un uzsakiet savu viedokli, nevis kaut kādas muļķīgas akcijas ar boikotiem taisiet... Sākat kaut vai ar to pašu mazumiņu.

pirms 6 gadiem, 2013.05.14 10:38

.

Lai tiek ievēlēts labākais no labākajiem variantiem!

Bet pašreiz nākot vēlēšanām un arī izlaidumu laikam-vai lūdzu vismaz nevis deputāti, bet domes štata darbinieki , protams, aŗi pašreizējie deputāti , kam tiem maksāta mūsu , skrīveriešu ,nodokļu maksātāju nauda nevarētu samenendžēt darbiniekus -uz to vienu stundu, melnzemi un dažus puķu stādus ,un sakopt to bjušo Krājbankas bedri, kas apdraud mūsu bērnu drošību pie pašas skolas ieejas ? Kā arī pie glauni izremontētā Pasta un sociālā centra -Vai neviena dāma nevar tās pienenes izraut ,un skaistu puķu dobi izveidot? Tas neprasa daudz !! bet tā ir skolas ieeja( kaut nav skolas pārziņā cik noprotams) ...bet pašreiz skats ir ļoti bēdīgs ... un kur skatās apkārtnes labiekārtošanu speciāliste -ja tas tik ilgi nevienu neinteresē ???

pirms 6 gadiem, 2013.05.14 11:38

Gunta Leona

Baigais nesapraša un padomdevējs... Kāda atšķirība starp mūžīgiem čīkstētājiem un mūžīgi apmierinātiem? Tie apmierinātie laikam sēž tik savā smilšu kastē, birdina caur pirkstiem smiltis un skatās uz Sauli tālumā, pat neapjaušot, ka ir turpat, kur mūžīgie čīkstuļi

pirms 6 gadiem, 2013.05.14 19:06

lo

ievēlēs tos pašus vecus,un sēdēs tie paši pensionāri tur kur sēdēja,nekas nemainīsies.glupu tautu viegli vadīt.

pirms 6 gadiem, 2013.05.14 20:50

...

Katram savs īpašums dārgs - arī Latvijas pastam. Varbūt viņi plāno no šīm, uz viņu zemes augošām pienenēm, vārīt pieneņu medu.. kas zin :)

pirms 6 gadiem, 2013.05.14 20:56

uh,uh

Mums Aizkraukles purvciema puses iedzīvotājiem laikam jau vēlēšanas aizies garām. Kāpēc? Nu bet mēs jau netiekam no mājām ārā to trako rakšanas darbu dēļ. Bet varbūt katrai mājai piebrauks limuzīns, kas mūs vedīs pie urnām. To trakumu, kas notiek mūspusē! Iesaku bezmaksas ekskursiju uz nekurieni pilsētas austrumu pusē. Vai deputātu kandidāti negrib redzēt kas tur par ārprātu - tikai rok, jauc, ārda, bet lai kaut kur redzētu ka kāds darbojas arī lai kaut kas jauns vietā top...Acīmredzot tādā pilsētā dzīvosim līdz nākošām vēlēšanām.Vasara ātri paiet, bet darbi nav pat uzsākti, lai sāktu jaunās ietves vai ielas veidot.

pirms 6 gadiem, 2013.05.15 14:03

Dusma

Katru mīļu dienu un stundu strādā cilvēki, ik pa brīdim jau redzami jauni trotuāru posmi un sakārtoti laukumi utt., lai tev būtu pa kurieni aizvilkties uz vēlēšanām. Viņa nevarot no mājām izlīst, ta kādā ta tu purvā dzīvo, ka neredzi, ka viss notiek. Izej un pati padarbojies ar lāpstu, ja priekš tevis vēl pa lēnu dara. Plahomu tancoru jaici mešajut. Kurš gribēs, tas aizies un novēlēs.Vēl nevienas mājas priekšā nav tāda bedre izrakta, lai netiktu pāri.

pirms 6 gadiem, 2013.05.15 16:27

nu ja

Ja Tev, draugs, būtu katru dienu ejot uz darbu jāgudro pa kuru pusi tikt uz priekšu, lai neiegāztos kādā bedrē, tad tā nerakstītu.Ja ir runa par tiem 2 nabaga strādnieciņiem, kas cīnās ar apmaļu likšanu - tad tempi darbos supper. Lai veicās!

pirms 6 gadiem, 2013.05.15 19:54

karliina

"Pāri bedrei laipu liku,
pāri gāju dziedādama!":D

pirms 6 gadiem, 2013.05.16 08:38

slinjkjis

man tādā vasarīgā laikā vispār negribētos neko ne likt,ne griest,ne veidot,vienīgais varētu parakt bedres 7 stundas un iet mājās:D:D

pirms 6 gadiem, 2013.05.16 22:16

Riks

:D es mācos augstskola, pelnu knapi 100Ls bet neĉīkstu! Takā es neiederēŝos nevienā no Jŭsu socioloĝiskajām grupām! Es mēĝinu mainīt kaut ko pasaulē, kas man ir apkārt, nevis tikai sviestus rakstu ŝajā protālā un žēlojos par to cik viss ir netaisnīgi, cik viss ir nejēdzīgi...Apnicis caurām dienām klausīties cik dzīve ir grŭta un visa pasaule slikta. Visiem viņa ir grŭta un tikai tas, kas necīnās un gaida, kad bŭs labāk (neko nedarot) ĉīkst un gaužas par visu, kas ir apkārt!

pirms 6 gadiem, 2013.05.19 22:39

Zeljonij zmej

Tu laikam kā esi sācis kost pagājušajā rudenī, tā līdz šim vēl no savas migas neesi izlīdis.

pirms 6 gadiem, 2013.05.20 16:35

kristina

Tev pilnīga taisnība par to bedri. Te jau cilvēki zvana uz ciemu un saka par to bedri. Izpilddirektora kungs esot atbildējis, ka labi audzināti bērni bedrēs nelienot. Katru rītu tur māmiņas ar maziem bērniem gaida autobusu, kurš ved uz bērnudārzu mazus bērnus. Interesanti, kā trīsgadīgam bērnam iemācīt nelīst bedrē? Sociālie darbinieki, kuri rūpējas par bērnu drošību, neko neredz. Vai tas ir normāli?

pirms 6 gadiem, 2013.05.21 20:25

ir jautājumi

Par kura miesta bedri iet runa? Un vai nav patiesi dīvaini, ka māmiņas, kuras kopā ar bērniem gaida autobusu nevar ķiparus atturēt no bedrē līšanas?

pirms 6 gadiem, 2013.05.21 21:56

ir atbilde

Iet runa par bijušo Krājbankas kioska vietu. Kiosku aizveda, bet izbetonēta bedre pusmetru dziļa un vairākus metrus plata palika , un atrodas pie pašas skolas un sociālā centra ieejas...Interesanti - cik ilgi viņa tur stāvēs tāda?? Tur stunda darbs, lai sabērtu melnzemi un puķes iestādītu-bet nav kas to laikam izdara ???
Vēl viena , man liekas, aktuāla vieta , kur Sprīdīša bērnudārza audzēkņu vecākiem būtu jāsoarganizējas un jāaizber tas aizaugušais dīķelis pie bērnudārza-vai nu žogs jāuzliek tam apkārt !!!
Labi, kamēr viss labi, bet bērni ir bērni ,un drošība ir pirmajā vietā , kā arī pašreizējā bērnudārza rekonstrukcijas projektā cerams atradīsies vieta ietves no Daugavas ielas uz bērnudārzu izveidei, jo tas ar nav normāli, kad šaurs ceļš ir gan mašīnām, gan bērniem, gan mammām ar ratiņiem.. Šīs ir tās lietas, kas būtu jāsakārto!

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 11:27

ha-ha

Vai arī Domes atbildīgie darbinieki sludina cenu aptauju par bedres aizbēršanu un labiekārtošanu, kur , protams uzvarēs tā pati firma, kas te šķībās takas pa Skrīveriem ir salikusi, un beigās bedres aizbēršana izmaksās pāris mums, skrīveriešiem pāris simtus latus :) tā ar gan jau būs...

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 11:35

kristina

Tieši tā ceļš uz bērnudārzu ir tik tiešām šaurs. Ziemā vispār šausmu skats. mašīnām vieta ir tikai vienā braukšanas virzienā. Vismaz ietvi bērniem būtu ierīkojuši.

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 12:44

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju