Okupantu nav 13

Nav, nav šobrīd. Valsti okupēja pagājušā gadsimtā. Okupantiem nav Saules mūžs. Tie, kas ir ar okupantu uzskatiem, ir mūsu pašu izaudzināti. Arī to resnuļu, kas apgalvo, ka okupanti ir šodien. Ar putām uz lūpām ( gan jau resnuļiem to putu ir vairāk) stāsta, ka ir okupanti. Paši slēpti atklāti piedalījušies okupantu no jauna radīšanā. Par šīm lietām jārunā. Nevar jau okupantus integrēt neokupantos, ja nerunā, ja okupantiem pašiem nerodas vēlme integrēties. Dalīt tautu krievos un latviešos ir bezgala stulbi. Bet bāleliņi jau tālāk nav tikuši. Kaut ekonomika atpalikusi, tā varbūt pašlaik pat ir svarīgāka, nozīmīgāka par krievu un latviešu būšanu. Bet ekonomikai vajadzīga gudrība, prāts. Nacionālās lietas var pastāvēt tikai uz jūtām, pieņēmumiem. Bez prāta. Bez godīguma un atklātuma. Tikai godīguma nav.Tāpat kā okupantu.

Komentāri 13

Netrālais

Šoreiz piekrītu. Izskatās, ka bailes laist SC valdībā ir bailes no atmaskošanas melos divdesmit gadu garumā. Palaižot SC valdībā Vienotībai un nacionāļiem nebūs vairs nekādu argumentu nākamajām Saeimas vēlēšanām. Saeimā nevarēs iekļūt tikai uz populisma un nacionālā naida kurināšanas viļņa. Būs jārunā arī par ekonomiku, kas šobrīd visām partijām ir vājā vieta. Nemāk vairs latvietis saimniekot savā zemē, gaida Eiropas debesmannu rokas klēpī salicis un brēc pēc Ulmaņlaikiem, cerībā, ka kāds plikadīdu pažēlos.

pirms 7 gadiem, 2011.10.08 13:58

LL

Ko var ātrāk atgūt vai atveseļot? Ekonomiku vai nacionālās vērtības (nāciju)?
Vēlē un domā līdzi!

pirms 7 gadiem, 2011.10.08 21:32

Pilsonis

Patstāvība un neatkarība ir vērtības, kas piemīt tikai gudrākajiem, čaklākajiem, prasmīgākajiem un labākajiem. Vai mūsu tauta ir gudra? Ja esam muļķi, tad ar mums viegli manipulēt, viegli sarīdīt vienu pret otru, kultivēt skaudību, nenovīdību u.c. ne visai labas īpašibās, kuras nepalīdz dzīvot brīvi un neatkarīgi.Neatkarīgais nemeklēs nekādu atkarību, ne padomju ne Eirpas savienības, bet dzīvos patstāvīgu dzīvi, sadarbojoties ar visiem, kuri var dot kādu labumu sev un sabiedrībai kopumā. No nāijas viedokļa nav svarīgi kā rezultātā tauta pamet valsti, vai tā bija izvešana, vai brīvprātīga izbraukšana. Gan vienā, gan otrā variantā pret valsti un tās iedzīvotājiem tiek rīkot genocīds. Tas vienkārši ir jāprot saskatīt. Kāda jēga brēkt par okupantiem pirms septiņdesmit gadiem, ja mūsu bezsamadzeņu valdības ( nacionālās) savai valstij un tautai ir nodarījušas daudz lielāku ļaunumu pēdējos divdesmit gados. Krievu un latviešu rīdīšana ir vienkārši uzmanības novēršana no daudz globālākām un svarīgākām problēmām, kuras atstās ietekmi ne tikai uz mūsu dzīvi, bet arī uz mūsu bērnu bērnu dzīvi. Šobrīd valsts ir daudz atkarīgāka nekā to uztver lielākais vairums tautas, jo tauta katru dienu tiek krāpta un muļķota, jo diemžēl ir ...... dumja. To parādīja arī pēdējās vēlēšanas. Cik viegli ir tautu apmuļķot ar tukšiem saukļiem un sīkiem meliem.

pirms 7 gadiem, 2011.10.09 17:02

regīna

kur palika ingas raksts

pirms 7 gadiem, 2011.10.14 10:05

LV pilsonis

ŠOREIZ PILNĪGU PIEKRĪTU JŪSU RAKSTĪTĀJAM.Visā pasaulē valstīs sadzīvo dažādu tautību, ādas krāsas, reliģiskās piederības CILVĒKI ! tikai Latvijas politikāņi turpina šķirot cilvēkus, jo tad var vāvuļot , nevis strādāt valsts labā! ATKAL dala amatus un portfeļus, čupojas, melo, taisa intrigas,bet vajadzētu strādāt SAEIMĀ VISĀM PARTIJĀM!kAD LATVIJĀ NACIONĀLISTI PALIKS MAZĀKUMĀ ,TAD VALSTS SPĒS ATTĪSTĪTIES EKONOMISKI, GARĪGI.Jābeidz tā krievu cilvēku aizvainošana, ne jau viņi vainīgi pie represijām ,vai okupācijas!Tā ir tauta ,kura cieta visvairāk no ,,lielā gruzīna",Trocka, Sverdlova(visi ēbreji),arī latviešu sarkanie strēlnieki atbalstīja šo vēstures varaskāro bandu.Cietusi visa pasaule 20.gs. ,visi dzīvo tālāk....

pirms 7 gadiem, 2011.10.15 14:45

Ārija

kad izjuka padomju savienība,mūsu jaunā valdība
mākslīgi likvidēja lauksaimniecību lopkopību un rūnpiecību,cilvēki strādātu ,ja būtu kur ,jātaisa jauni kolhozi un cilvēki jādzen ar varu ,lai strādātu ,kā tas bija ,pērkam ārzemju parpalas ,kuras ne pēc kā neizskatās un maksā dārgi,jo paši jau neko neražojam.

pirms 7 gadiem, 2011.10.15 18:46

asd

Okupanti ir tādi cilvēki kā Rubiks!

pirms 7 gadiem, 2011.10.17 02:10

Ludis

Nē, okupanti ir visi, kas uzvedas kā okupanti.

pirms 7 gadiem, 2011.10.17 05:22

666

В ЛАТВИИ ОКУПАНТОВ НЕТ .ЗАТО ЕСТЬ НАЦИОНАЛИСТЫ В ПРАВИТЕЛЬСТВЕ.

pirms 7 gadiem, 2011.10.17 08:53

Ludmila

okupanti kā bija tā ir viņi, nekur nav palikuši.
kaut kas nepatīk taisnība ja.

pirms 7 gadiem, 2011.10.17 15:47

Ludmila

okupanti kā bija tā ir viņi, nekur nav palikuši.
kaut kas nepatīk taisnība ja.

pirms 7 gadiem, 2011.10.17 15:47

Ludmila

okupanti kā bija tā ir viņi, nekur nav palikuši.
kaut kas nepatīk taisnība ja.

pirms 7 gadiem, 2011.10.17 15:47

lv

iemācies vispirms PAREIZI rakstīt ,vai izguli dzērumu...kauns par tādiem cilvēkveidīgiem radījumiem...turi savas ,,domu pērles "savā mutē un ,,aizver muti !!!".

pirms 7 gadiem, 2011.10.17 20:28

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju