par krievu valodu ,kā otru valsts valodu 32

pēc tautības esmu polis, arī es un mani daudzie tautieši, kas dzīvojam un strādājam Latvijā un maksājam nodokļus gribam poļu valodu kā otru valsts valodu. Kaimiņš ir čangals, tā, kā Latvijā čangaļu arī ir ka biezs un ābolam nav kur nokrist, jo katrs otrais trāpīs čangalam pa galvu, viņš ar gribot čangaļu valodu oficiāli par valsts valodu. Kāpēc tieši krievu, rakstiet, ko par to domājat, nekurinu naidu, bet izteikties ta drikst

Komentāri 32

ss

Mans sensis arī polis.Es par poļu-protams joks.

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 13:11

oo

mēs jau tā daudz esam cietuši no krieviem,krievu valodu vispār gribās aizmirst,lai mācās latviešu valodu okupanti.

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 13:32

Ontons ar Broņi

Mjas to tikai par čangaļu volūdu. Ka jau myusu icik daudz, ka obeļam nav kur nūkrist, to jau tikai čangaļu volūda kai vīņēgo valsts volūda i vsjo. Ņikaidu dzelu.

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 14:13

ļoļa

...piļneigi pīkreitu!

pirms 7 gadiem, 2011.11.23 17:03

LV

Ko tie krievi vispār iedomājas.
Gribat lai runā visi krieviski lūdzu, vilciens Rīga - Maskava plkst. 14.00

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 09:45

LV

Ko tie krievi vispār iedomājas.
Gribat lai runā visi krieviski lūdzu, vilciens Rīga - Maskava plkst. 14.00

pirms 7 gadiem, 2011.11.24 09:45

abc

taisi referendumu,kädas problemas?

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 01:05

666

вам латыши больше надо о себе думать.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 03:13

Arvīds

To jau mēs arī daram; ne tikai domājam bet arī attīram vidi no krieviem. Brauciet mājās. Krievija jūs gaida. Pat Putins jūs aicina atpakaļ.
Bet nē. Labāk dzīvot svešā valstī un brēkt, ka dara pāri.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 11:50

Milda

Ja latvietis ar krievu runā krieviski, tā ir saskaņa, a ja nerunā krieviski - tā ir diskriminācija.

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 14:26

lv

++++++++

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 19:32

====

esmu krieviete, runāju latviski, piedzimu Latvijā un te arī dzīvošu. Patīk Tev tas vai nē, bet Latvija arī man ir dzimtene, tieši tāpat kā Tev, tāpēc nekur nebraukšu

pirms 7 gadiem, 2011.11.25 23:49

Gaisma

Pietika tikai vienam politiķim parakstīties pret Latviešu valodu,kā tūlīt visi krievi sāk parādīt uz ko viņi ir spējīgi.Mūsu dārgā Tēvija vēl jo projām ir okupācijas jūgā.Ļoti žēl,ka mūsu 100 gudrie politiķi to neredz!

pirms 7 gadiem, 2011.11.26 08:17

?

Nupat krievi paziņoja, ka visiem gasterbaiteriem būs jārunā krieviski (jānokārto atestāts).........bet mēs taču arī gribam to pašu, lai Latvijā runātu latviešu valodā.........izrādās, ka to var gribēt tikai Krievija...............

pirms 7 gadiem, 2011.11.26 08:36

555

protams, valsts valodai jābūt latviešuu, bet brīžiem arī latvieši tā pārspīlē krieviski runājošo lomu, rodas sajūta, ka jums neļauj runāt latviski. nezinu , man nav radušās nekādas problēmas , runāju latviski un viss.un mūsu 100 gudrajiem politiķiem acīmredzot ir izdevīga tāda situācija, ka vēl pārpalikušie latvijas iedzīvotāji sadalās krievos un latviešos un ārdās savā starpā, tā var nov''erst uzmanību no viņu pašu izdarībām

pirms 7 gadiem, 2011.11.26 09:00

Spike

KO var cepties ar tām valodām!!!! Pašiem vēl nav noriebies. Visi zin, ka līdz referendumam netiks, bet nē, tak vajag kādai olgalvai pieliet eļļu nacionālajā ugunskurā.

pirms 7 gadiem, 2011.11.26 13:19

Arturs

Man liekas šitas ir pilnīgs sviests.. Es uzskatu, ka tas nav normāli.. Citas Valstis nemaina savu valodu.. Latvieši ko Jūs darat? Kāpēc Krievi nevar iemācīties Valsts Valodu? Ja viņiem ir tik slikti, tad kāpēc nebrauc uz dzimteni Krieviju? Paprovējat Latvieši aizbraukt uz Krieviju (esmu tur bijis diezgan), tur viņi Tevi neuzņems, ka Latvieti un ja uz turieni pārvāktos visi Latvieši viņi neliktu LV valodu ka otro Valsts valodu.. Es uzskatu, ja cilvēks grib dzīvot kādā valstī un grib būt līdzvērtīgs, tad vajag iemācies Valsts valodu.. Laikam cilvēki sviestā iet? Moš vēl Krievijas pārstāvi ieliksim par prezidentu? Ko jūs darat? Man ir daudz Krievu draugu un nevar šķirot Krievs vai Latvietis ir labi Krievi un ir labi Latvieši, ka arī otrādi.. Tāpat arī esmu mācījies ar Krieviem kopā.. Un pazīstu Krievus, kas runā perfektā Latviešu valodā, kā ari ir nokārtojuši eksāmenus uz naturalizāciju.. Latviešu valoda ir mūsu valoda un viņu mums ir jāsaglabā.. Ir cilvēki kam galīgi ir nospļauties uz Latviešiem un to vien gaida, kad Latvieši galvas nolaiduši neko nedarīs, tad pieņems Krievu valodu kā otro valodu un tad sāks žēlabainā balsī vaidēt, ko Mēs ļautiņi tā un būs par vēlu, paši sev būsim izrakuši bedri. Es pats diemžēl nedzīvoju Latvijā. Bet dzīvoju citā Eiropas savienības valstī esmu iemācījies šīs Valsts valodu. Esmu šeit sapazinies ar Krieviem. Un viņi visi runā šīs valsts valodā. Viņi runā tāpēc ka šeit dzīvo un viņiem nav nospļauties. Lai gan varētu savos uzņemamos paņemt sekretāri, kas runā Valsts valodā. Es uzskatu, ka tas ir tikai pareizi. Latvijā ir jābūt Valsts valodai un tā ir Latviešu valoda..

pirms 7 gadiem, 2011.12.09 01:30

ha

pietiek jau,ka cietumos krievu valoda ir oficiaala valoda. :D

pirms 7 gadiem, 2011.12.10 22:10

Varis

Informācija pārdomām

"Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess, nepieļaujot diskusiju, krievu valodu savā tēvzemē nodēvējis par okupantu valodu un ieteicis krieviem pat nesapņot, ka tā varētu kļūt par otro valsts valodu Igaunijā."

pirms 7 gadiem, 2011.12.12 18:23

Z.A.Lupiņš

« Московский форштадт » — старое название обширного района Риги, где с незапамятных времен селились этнические русские, выбравшие Латвию своей второй родиной или родившиеся здесь уже не в первом поколении. К последним относятся латвийские старообрядцы, или как они сами предпочитают себя величать — староверы. Это особенная религиозно-этническая группа русских, первые представители которой ступили на землю Латвии (тогда — польской Ливонии) 350 лет назад, после трагических событий, последовавших на Руси вслед за «Никоновскими» церковными реформами 1666 г.

pirms 7 gadiem, 2011.12.12 18:26

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju