Pieķērušies Kamparam

Ha. Pieķērušies kamparam... Neatceros, bet vai tā Freivaldes dzīvokļa naudas summa Zviedrijā, par ko viņai nācās atvadīties no amata, nebija lielāka par tiem grašiem, kas gadiem te zeķē turēta?Tagad daži ir satraukušies,ja tiesa palīdzēs piekļūt anonīmajiem nikotājiem internetā, tad būs apdraudētas viņu vārda brīvības tiesības. Manas nav - es atļauju sevi saukt par stulbu, minot savu vārdu, tagad jau vairākas dienas pazūd mans ieraksts bijušā rajona, nu novada avīzes forumā, tur tak cieņā ir anonīmi niki ar bezgala stulbiem jautājumiem.Man tāpēc būtu jāsit galva pret zemi? Ha, lika drusku pagaidīt. Mums tak ir politiskais cirks. Žurnālistiem pārmet, ka nepareizi uzdod jautājumu. Bet politikāņi arī uz pareizu jautājumu var neteikt ne jā, ne nē, bet - mēs par to domājam... Un 100 gudrās galvas, noņemot no sevis jebkādu atbildību, var teikt - man par to ir savs viedoklis, bet partija vēl nav pieņēmusi lēmumu (pieņēmusi lēmumu, ka viedoklis ir pareizs?) Piespiedu emigrācija (varbūt deportācija) notiek, banānu republikā jābūt vismaz daudz banāniem, tie uzlabojot smukumu... Ja nebūtu politiskā cirka, būtu jāiztiek vien ar banānu smukumu...

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju