skolotaaju streiki 29

Manupraat tiek shauts paar striipu! Nesen tak bija visiem algas pielikums un veel ir par maz!! Shodien aviizee teikts, ka tiem videejaa alga ir 345 ls. un veel suudzaas! cik daudz ir taadu cilveeku kas straadaa par minimaalo algu! un cik daudz ir taadu, kuriem vispaar nav darba! Skolotaaji straadaa 9 meeneshus - 3 meeneshi ir vasaras briivalaiks, nemaz nerunaajot par iisajiem briivlaikiem. Skolotaaji skolaa atrodas mazaak par 8h, to viduu ir starpbriizhi kafijas pauzeem. Skolotaaji apgalvo, ka lai pienaaciigi nopelniitu ir jaastraadaa vairaakaas slodzees. Un uz ko tad skataas darba inspekcija, ja jau tiek paarstraadaatas stundas? Manupraat, skolotaaja amats vienmeer ir bijis pasaizliedziigs un iipashu pelnju nenesoshs. Ja grib ienesiiigu amatu vajadzeeja izveeleeties citu profesiju. Nezinu kaa jums, bet man jau goda vaards riebjas klausiities tajaa skolotaaju alkatiibaa!

Komentāri 29

akna

ne mucā, bet laukos! mans intelekta koificiens, starp citu, ir 129, tā ka nevarētu teikt, ka nekā nesaprotu. nevajag stresot, jo skolotāji nav tās apdalītākās būtnes. ko tad teikt policistiem, medmāsām, utt.?

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 10:43

aknai no skolotājiem/

zini,lai būtu garantēts darbs un alga,vispirms ir jāgarantē sava izglītība.Ja tev tādas nav,tad nečīksti,bet turpini"lauzt kaulus"savā darbā.Te nu neviens nav vainīgs,kā tu pati...

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 11:40

Skolotājas māsa

Drīkst uzzināt, kādu profesiju tu pati pārstāvi?

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 11:50

akna

darbības joma-ēdināšana. vidējo izpeļņu arī uzrakstīt?

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 12:03

aknai

piekrītu tev,ka skolotāja darba kvalitāte ir nozīmīgs rādītājs apmācībā,bet noteicošais faktors tomēr ir cilvēka spējas,kuras attīsta ļoti agrā bērnībā ģimenē,tad skolā jāsāk pašam čakli mācīties.vai tu trūkumus savās zināšanās uzvel tikai uz apkārtējiem?Skolotājiem daudkārt ir grūtāk strādāt tādā lauku skolā ,kurā nāk bērni no ļoti degradētām gimenēm ar zemu intelektu un ir loti sarežģīti izrauties no tās vides,ja tas tev izdevās-malacis!Neturi aizvainojumu uz skolotājiem,esi toleranta,jo arī tā ir inteliģences sastāvdaļa.

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 13:10

Skolotājas māsa

Nevajag izpeļņu. Priecāšos, ja tu pelni pietiekoši daudz, lai teiktu, ka tavs darbs tiek novērtēts.Nu lūk. Ēdināšana. Un tagad gribētu tavu viedokli: ko ir vienkāršāk:pabarot cilvēku, vai gadu gaitā iemācīt rakstīt, lasīt, un ,kā jau minēju, pasuli uztvert. Starpcitu visu pēdējo minēto iespēju robežās dara tieši skolotājs. Es cienu visas profesijas, bet katrai profesijai ir nepieciešams atbilstošs atalgojums. Ja tev es novēlu lielu algu, tad skolotājam divas reizes lielāku.Padomā par to, ka arī tu nevarētu veikt savus pienākumus, ja vien kādreiz tevi kādā tehnikumā kāds skolotājs nebūtu mācījis.Saproti domu gājienu?

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 14:07

akna

jā, tas ir smags garīgs darbs, bet, salīdzinot laukus ar pilsētu, ir manāma atšķirība. skolotājs ir tas, kas veido pasaules uztveri jaunajam cilvēciņam, bet laukos tas bieži vien tiek darīts sociālā stāvokļa/ģimenes ietekmē, piem, daudzbērnu ģimeņu atvases bieži vien nesaņem ne uzmanību, ne atzinību.

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 18:40

Skootājas māsa

Negribu tev piekrist. Esmu redzējusi, kā tas izskatās. Šie bērni saņem gan uzmanību, gan atzinību...tikai ir jautājums vai līdz viņiem tas aiziet. vairums šo bērņuku aug ļoti degradējušās ģimenēs. Kopš mazotnes viņš neko labu nav redzējis,nav mācījies mīlēt,just...viņš nezina kā tas izskatās,un te nu skolotājs var ņemties līdz bezsamaņai,labuma tāpat nav. Tad nu nebrīnies par šo bērnu zemo attīstības līmeni.Un tā nav skolotāju vaina.

pirms 10 gadiem, 2008.10.26 20:14

))))

SKOLOTĀJI LAUKOS SLINKO./!
NEKKO TEIKT. BET TU AIZMIRSI , KA LAUKOS TAJĀ JŪSU BEZCERĪBĀ VAINĪGI ESAT PAŠI0-JŪSU APROBEŽOTĀ DOMĀŠANA.
ES NERUNĀJU PAR VISIEM , BERT LIELĀKĀ DAĻA.
JUS TIKAI SŪDZATIES , KA JUMS NAV TĀ UN TĀ , BET KAD JĀIERAUJ KĀDA ŠĻUKA-PĒDĒJO KREKLU NOVILKS. TĀPĒC NEGAUDIES

pirms 10 gadiem, 2008.10.28 13:46

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju