Taureņi bez politikas neiztiek.... 3

Vienalga, kāda mums matu krāsa – brūna, blonda, sirma, nokrāsot jau var arī zilus vai zaļus matus, mēs esam sievietes. Runā, ka valstī mēs esot vairāk par pusi, statistikas datus, lai skata tie, kam šie skaitļi nozīmīgi. Ko tik sievietes nepārrunā, nerunā, neaprunā. Runā par visu. Gan jau visvairāk viņas pievēršas runām par mīlestību, draudzību, uzticību. Jā, tie tauriņi vēderā bija tik skaisti. Tagad laikam aizlidojuši uz visiem laikiem. Nemaz nezinu, vai vecumā tauriņi arī kādu apmeklē. Tie dzīvie, lidojošie tauriņi arī nolēmuši šopavasar mani ignorēt, nemaz vēl nezinu, kāda solās būt vasara – raiba vai vienmuļa. Te jau citi tauriņus ir redzējuši tad, kad pie manis vēl sniegs bija. Nav ko ņemt galvā – katram šajā dzīvē kas savs. Man pēdējā laikā ļoti interesants liekas vārds romantika. Ne jau tā romantiskā literatūra vai mākslas filmas vai pat kaut kāda romantisma teorija. Pavisam vienkārši – romantiskas attiecības. It kā būtu laiks atkal pievērsties romantikai – bērni vairs nav jāpieskata, vīram par katru soli nav jāatskaitās ( vismaz pašai sevī)... Bet, lai būtu kas romantisks, vismaz attiecībās, vajadzīgi divi cilvēki. Un tas jau sen zināms, ka vīrieši ir gļēvi, daudz gļēvāki par mums, tām drosmīgajām. Nekas cits neatliek, kā to romantiku atstāt jaunībā un pievērsties ikdienai. Kaut vai politikai. Atkal par to runā visi, kam nav slinkums. Runā riņķī un apkārt, neraugoties uz to, ka valsts ir krīzes situācijā. Politiskā, ekonomiskā... Man gan pašai liekas, ka tauta ir tādā garīgā krīzē. Būs tādi, kas to izdzirdot, tikai noteiks – liela daļa jau netic Dievam, garīgums viņus „pametis”. Manis minētais garīgums gan ar reliģijām nemaz nesaistās. Cilvēks ir garīga un fiziska būtne. Garīga būtne, kura ir nonākusi krīzē ( ķezā). Vai tad tā nav garīga ķeza, ja aicina neiet uz vēlēšanām, kas jau būs pēc kāda mēneša, nepaskaidrojot, vai vēlēšanu rezultātus nosaka pēc visu valsts balsstiesīgo skaita vai tikai pēc tā skaita, kas piedalījās vēlēšanās? Kā domājat jūs? Vispār – varbūt to romantiku un politiku kaut kā var apvienot. Tad gan būtu forši. Varbūt pat tauriņi vēderā atgrieztos.

Komentāri 3

ai ja

Un kādā vecumā cilvēkam jau jājūtas vecam?
Un kādā vecumā vēl taureņiem lidot nav nepieklājīgi? Vienkārši interesanti palika...

Bet uz vēlēšanām jāiet gan, intuīcija saka man priekšā, ka būs lielas "ziepes" ja neiesim.
Es vēl ceru uz Latvijas pilsoņu saprātu.

pirms 10 gadiem, 2009.05.12 12:49

seksologs

Ko var murgot vienu un to pašu par kautkādiem mistiskiem taureņiem vai citiem plēvspārņiem.Šķiet ka pietrūkst viena riktīga drātējiena.

pirms 10 gadiem, 2009.05.13 05:07

Psihologs

Hm, hm.
Tātad. Vēlmes atpaliek no reālām iespējām...
Varbūt Jūs vēlaties par to parunāt?

pirms 10 gadiem, 2009.05.13 09:51

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju