Tauta stulbāka vai gudrāka? 2

Sen laiks - vecos ragaviņās un uz mežu. Johaidī. Tagad vēl jāgaida, lai sniegs uzsnieg. Kurš tad izdomās kādu citu braucamo, kur ietupināt savu veco. Tie jaunie tak slinki, tik to vien prot, kā kritizēt, aizrādīt. Negrib pat taisīt biznesu un iet kādā partijā, jo uzreiz pie vadoša amata nevarot tikt. Kas tos jaunos audzinājis? Nu tak tie veči, kuriem vieta nekur citur kā mežā. Tur jau, cerams, nebūs neviena balsošanas vieta iekārtota un viņi nevarēs nobalsot par tiem, kas sola nesamazināt pensijas. kam viņiem pensijas mežā vispār vajadzīgas? Lai pārtiek no atmiņām par Tautas frontes laikiem. Atmiņās gremdēties ir veselīgi. Un iztiek no solījumiem vien. Grūti tai mežā? Bet ko citu viņi pelnījuši, radot tik tādus, kuri runāt, ne darīt vien prot. Sniega nav. Mežs vecajiem tik drīz vēl nedraud. Kokiem lapas pat nekrāsojas rudens skaistumā. Skaistums ir īsu mirkli, bet tās nokritušās lapas der mēslojumam citugad. Visas jau pa vējam neaizpūtīs uz mežu.

Komentāri 2

kas tur ko nesaprast

Par ko iestājas ļoti daudzu pašvaldību vadītāji?Par ko būs pagastu pārvalžu darbinieki,par ko skolotāji,medicīnas darbinieki,par ko visu valsts iestāžu darbinieki?Tiem visiem TREKNAJOS GADOS paaugstināja neadekvātas algas,tad pareiziniet ar to ģimenes locekļu skaitu,kuri ir ieineresēti,lai vismaz viens ģimenē saņem labu algu?Tad paskataties uz pērkamo un naudas kāro Cimdaru-un es domāju,ka jautājumu vairāk nevajadzētu būt!
Kas jau tagad dala posteņus valdībā-vēl it kā nezinot,vai viņi tur nokļūs(TĀTAD VIŅI ZINA,KA TUR BŪS,LAI KO TAS ARĪ MAKSĀTU!)

pirms 9 gadiem, 2010.09.21 14:22

upssssssssss

:D

pirms 8 gadiem, 2010.09.22 07:05

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju