Valdība dresē tautu? 5

Vienalga, kā to sauc - sabiedriskā, valsts, komerc, politiskā, TV ziņas dažkārt skatos. Man taču vismaz no malas nezin kāpēc jāzin, kas te vēl notiek.

Var jau teikt - ž-ti tādi un šitādi.Tikai - kas stāv aiz viņiem? Diezin vai viņi paši vienmēr to zin. Vismazāk to zina tie TV skatītāji, kas vēl skatās TV (citu jau viņiem nav, ko darīt). Un nav brīnums, ka viņi izvēlas citu valstu kanālus, ar citu valstu ziepenēm, sportu, mūziku... Mums gan ir viena mūžīga ziepene pat ziņās - politika, politika, politika... Un Rīga, Rīga, Rīga... Rīga ir visa Latvija. Vēl - izglītība. Forši, ka pagastā ir saglabāta skola kaut kādiem 20 bērniem. Nezin cik skolotāji viņus apmāca? Arī 20?

Jautājums ir tikai viens - kam to tautu dresē? Politikai? Ražošanas, lauksaimniecības lietas taču nav, ar ko lielīties. Politikāņi gan prot (vismaz to iemācījušies) skaisti runāt. Ražošanā un lauksamniecībā kas jādara arī.

Ir, ir, kas tautu dresē. Un tauta kā aitu bars dodas uz tām ganībām, kur pēc dresētāju teiktā ir zaļāka zāle.

Komentāri 5

sorry

Tu dura kaa Tu nesaproti Tu visiem besii ar saviem stulbakiem jautajumiem kas pat naw saistiiti ar pileetu! da bljaa pashla ***!!! neraxti savus suudus kas naw raxtkiiti saistiiba ar pilseetu!
reaaali vissiem besii visas tavas huinjas ko Tu raxti!! bljaa stulba kaa Lietuviete Tu esi!!

VISI PAREEJIE ATVAINOJIET PAR LAMU VAARDIEM, DOMAAJU KA NEESMU VIENIIGAIS KURSH TAA IZSAKAAS!!

pilsetas patriots!

pirms 7 gadiem, 2012.10.21 04:05

ho

ja tevi besii Guntas rakstitajs-nelasi.vinja raksta taisnibu tikaj ne visiem tas saprotams limenis par zemu.

pirms 7 gadiem, 2012.10.21 08:19

trakas skjeres

ta pat nedomaaju ka kadam interese tas ko raxta gunta Tu esi vienigaa vai vieniigais kursh ir vinjas fanu klubaa!

pirms 7 gadiem, 2012.10.22 02:46

potu

Sveika Gunta.Vai tik Tu nebiji tā, kas piektdien pirki Cēsu alu(10 buņdžas) vecajā Maximā???Ja Tu,tad var izskaidrot visus rakstus...

pirms 7 gadiem, 2012.10.22 22:26

siice

es lasu Guntas pārdomas. Ne vienmēr piekrītu ( jo esam dažādas), bet patīk, ka Gunta domā ... emocionāli sakāpināti. uzskatu, Bet par komentāriem - ko te var piebilst? Ja patīk kādu aizvainot ... tas jau raksturo pašu komentētāju un viņa attieksmi pret dzīvi un cilvēkiem

pirms 7 gadiem, 2012.10.25 09:51

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju