Vēl jau laiks 5

Līdz Saeimas vēlēšanām vēl vairāk par pusgadu. Tik tas priekšvēlēšanu cirks jau ir sācies. Tie vissmieklīgākie politiskie komiķi par kaut ko cīnās un turpinās arī cīnīties. Interesanti, ka jau apjautuši - lai nokļūtu pašu kārotajā saeimā, jāapvienojas. Viena Vienotība jau ir. To, ka programmas tiem, kas apvienojās, ir praktiski vienādas, saprot visi, arī tie, kas tās vispār nelasa. Un valsts pamattautai, kurai vēsturiski ir verga dvēsele jau daudz nevajag - tik naivu cerību, ka kaut kad kaut kas būs labāk. Ka tik pašiem nav jādara. Lai cik stulbi tas neskanētu, šoreiz neapvienojas, kā ierasts un iemīļots - cīņai pret kaut ko, bet apvienojas cīņai par - visām vienotības dalībniecēm (partijām) gribas iekļūt saeimā. Tas jau nekas, ka tam par apakšā valdīs liela cīņa pret konkurentiem. Un arī - pret tautu (laikam). Nekad neesmu bijusi ļauna, bet jāsaka - kāpēc gan to komiķu ikdienu neizmainīja viens piedzēries, kā to viņš atļāvās man. Man tagad nav laika un nav jau arī nekādas jēgas domāt par politiku. Tagad jāskaita santīmi. Kā visiem pienākas.

Komentāri 5

Barbars

Ļoti smalks un dziļdomīgs problēmas izklāsts. Kur risinājums? Neko vairāk par Guntas nīdēšanu šajā portālā neesmu lasījis.

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 08:48

M.M.

Negrabini santīmus, bet ej politikā un parādi visiem klasi :))))

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 09:06

Barbars

Tiešām, ej un dari! Ja tu to savu nīdēšanu forumos sauc par latviešu garīguma augstāko izpausmi, tad es labāk palieku negarīgs. Tiešām tu sāc jau apnikt, Gunta :) Tu pati esi verga dvēsele, jo to tik vien dari kā nīdi.

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 11:42

....

Tu Gunta,pati beigās saproti,ko esi uzrakstījusi????????????????????????????

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 13:30

a.a.

Nav jau Guntai tik slikti.Ar santiiniem.Tik vien nav vairs varas.Par to krenkis.

pirms 9 gadiem, 2010.03.04 16:58

Politika

Uz staburags.lv pilno versiju