Avārijā uz Daugavpils šosejas cietuši četri cilvēki un viens gājis bojā

Ceļu satiksmes negadījumā uz Rīgas—Daugavpils šosejas, starp Aizkraukles staciju un Koknesi, otrdienas vakarā cietuši četri cilvēki un viens gājis bojā, aģentūrai LETA stāstīja Valsts policijas (VP) pārstāve Simona Grāvīte.

Policija izsaukumu uz negadījuma vietu saņēmusi plkst. 17.02. Pēc sākotnējās informācijas, divu automašīnu sadursmes rezultātā viena no automašīnām aizdegusies un gājis bojā cilvēks, sacīja Grāvīte.

Negadījuma vietā satiksme kādu laiku bija ierobežota, varēja braukt pa vienu joslu, to regulēja policists. "Latvijas valsts ceļi" aicināja autovadītājus apbraukt avārijas vietu pa šoseju Tīnūži—Koknese (P80). Apmēram pēc divām stundām satiksme tika atjaunota. Policija skaidro negadījuma iemeslus.

VUGD pārstāve Vendija Pikše "Staburagu" informē, ka vakar plkst. 16.56 izsaukums saņemts uz  Kokneses pagastu, kur pēc automašīnu sadursmes dega kravas auto. Ugunsdzēsēji glābēji no vienas automašīnas atbrīvoja vienu cietušo, nodeva to Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem un sakārtoja ceļa braucamo daļu. Cilvēku, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja no vieglās automašīnas, kur tas bija iesprostots starp dzelžiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.54.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece “Staburagu” informē, ka 18. jūnijā ap pulksten 17 Rīgas—Daugavpils šosejas 95,3. kilometrā notika frontālā sadursme starp 1960. gadā dzimuša vīrieša vadīto kravas auto Toyota un vieglo automašīnu Opel, kuru vadīja 1994. gadā dzimusi sieviete. Pēc sākotnējās informācijas, vieglā automašīna iebraukusi pretējā joslā. Kravas auto aizdegās.

Kravas auto vadītājs nogādāts slimnīcā. Slimnīcā nogādāta Opel vadītāja, kā arī pasažieri — 1986. gadā dzimis vīrietis un 2016. gadā dzimis bērns. Bojā gāja Opel pasažiere — 1972. gadā dzimusi sieviete. 

NMPD pārstāve Ilona Indriksone informē, ka smagās automašīnas vadītājs nogādāts slimnīcā vidēji smagā stāvoklī ar dažādām ķermeņa traumām un apdegumiem. Opel vadītāja uz slimnīcu aizvesta vidēji smagā stāvoklī ar politraumu, bet vīrietis slimnīcā nogādāts apmierinošā stāvoklī ar galvas smadzeņu satricinājumu, galvas vaļēju brūci un dažādiem ķermeņa sasitumiem. Bērns stacionēts apmierinošā stāvoklī ar galvas smadzeņu satricinājumu un virspusējiem vairākiem ķermeņa ievainojumiem.

Sākts kriminālprocess, nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze. 

Policija lūdz atsaukties sievieti, kura nebija vienaldzīga — braucot garām, viņa apstājās un palīdzēja glābt cietušos. 

Foto no DTP_Latvia

Operatīvie dienesti

Uz staburags.lv pilno versiju