Dzēš sauso zāli, meža izcirtumu un auto kapsētu

Piektdien plkst. 12.43 VUGD saņēma informāciju, ka Pļaviņu novada Klintaines pagastā gar dzelzceļa malu deg sausā zāle. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka gar dzelzceļa sliedēm vairākās vietās kopumā 2000 m2 platībā deg sausā zāle, kā arī meža zemsedze un izcirtums 5000 m2 platībā — informē VUGD  pārstāve Viktorija Gribuste. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās Pļaviņu un Aizkraukles ugunsdzēsēji glābēji, kas darbu notikuma vietā pabeidza plkst. 17.13. Meža dzēšanas darbus veica Valsts meža dienesta darbinieki. 
Sestdien plkst. 11.18 Jēkabpils un Pļaviņu ugunsdzēsēji glābēji devās uz Krustpils novada Krustpils pagastu, kur auto kapsētā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg trīs vieglo un divu kravas automobiļu korpusi kopumā 70 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 13:07.
Svētdien plkst. 23.30 Vecumnieku un Iecavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu, kur dega vienstāva pirts 60 m2 un tai klāt piebūvēta saimniecības ēka 50 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 3.31, un tajos piedalījās pieci ugunsdzēsēji glābēji ar divām autocisternām.

Operatīvie dienesti

Uz staburags.lv pilno versiju