Netālu no Liepkalniem kravas un vieglās automašīnas sadursme (video)

Šodien, 26. jūnijā, pulksten 14.30 Pļaviņu novadā, netālu no Liepkalniem, ceļa Rīga—Daugavpils 117. kilometrā, notika vieglās un kravas automašīnas sadursme. Daļēji tika bloķēta satiksme. 

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka, pēc sākotnējās informācijas, 1956. gadā dzimis vieglās automašīnas Mercedes Benz vadītājs, braucot Rīgas virzienā, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebrauca pretējā joslā, kur sadūrās ar kravas automašīnu Scania, kuru vadīja 1974. gadā dzimis vīrietis. Cilvēki nav cietuši.  Uz ceļa izlija dīzeļdegviela. Satiksme tika atjaunota ap pulksten 18.

VUGD pārstēve Viktorija Gribuste informē, ka uz autoceļa Rīga— Daugavpils pēc ceļu satiksmes negadījuma uz ceļa apmēram 100 metru garā joslā bija izlijusi degviela, tādēļ ugunsdzēsēji glābēji ar absorbenta palīdzību to savāca. Pēc tam arī tika sakārtota ceļa braucamā daļa. Notikuma vietā strādāja Pļaviņu posteņa ugunsdzēsēji glābēji. 

Kāds autobraucējs interneta vietnē publicējis arī video ar tekstu "Starp maizes ceptuvi Liepkalni un pagriezienu uz Pļaviņām viss ceļš degvielā, var būt slidens, sadursme starp kravas auto un vieglo mašīnu" : https://www.facebook.com/watch/?v=367059390662844

Operatīvie dienesti

Uz staburags.lv pilno versiju