Pensionāre HES tunelī Aizkrauklē uzbrauc traktoram

Šodien, 28. jūnijā, ap pulksten 10 Aizkrauklē, spēkstacijas tunelī, notika ceļu satiksmes negadījums — pēc sākotnējās informācijas, vieglā automašīna no aizmugures uzbrauca  traktoram.

Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece informē, ka ceļa Bauska—Aizkraukle 77. kilometrā 1939. gadā dzimušas sievietes  vadītā automašīna Kia Picanto neievēroja distanci un uzbrauca traktoram John Deere, kuru vadīja 1990. gadā dzimis vīrietis. Cieta vieglās automašīnas vadītāja un 2008. gadā dzimis pasažieris, abi nogādāti slimnīcā. Valsts policija skaidro notikušā apstākļus. Pēc sākotnējās informācijas, vieglās automašīnas vadītāja brauca virzienā uz Aizkraukli.
NMPD pārstāve Ilona Indriksone informē, ka uz notikuma vietu izbrauca divas mediķu brigādes. 11 gadu vecais bērns slimnīcā nogādāts apmierinošā stāvoklī ar virspusēju krūškurvja ievainojumu, aizdomām par pleca un augšdelma lūzumu un galvas smadzeņu satricinājumu, savukārt apmēram 80 gadu vecā sieviete aizvesta uz slimnīcu apmierinošā stāvoklī ar aizdomām par galvas smadzeņu satricinājumu, krūškaula lūzumu, ceļa locītavas sasitumu.

Operatīvie dienesti

Uz staburags.lv pilno versiju