Policija meklē bezvēsts pazudušo Annu Aļuskinu (papildināts — meklēšana pārtraukta)

Papildinājums.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka  bezvēsts pazudusī sieviete Anna Aļuskina atrasta mirusi.

Policija pateicas par sniegto informāciju un palīdzību.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Ilze Dāme-Birziņa informē, ka vakar, 24. augustā, Skrīveru novada Skrīveros no “Līču” ūdenskrātuves tika izcelts noslīcis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Valsts policijas pārstāve Diāna Briede apstiprina, ka no ūdens izcelta sieviete, kura bija izsludināta meklēšanā. Ūdenskrātuves malā atrasts arī viņas velosipēds.

__________________________

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Annu Aļuskinu, dzimušu 1946. gadā, kura 2017. gada 23. augustā ap plkst.12:00 ar sarkanas krāsas divriteni izbraukusi no savas dzīvesvietas Skrīveros.

Pazīmes: augums 158 cm, kalsnas miesas būves, mati balti, līdz pleciem. Sieviete bija ģērbusies zilas krāsas jakā ar kapuci, tumši pelēkas krāsas biksēs, iespējams, sporta apavos.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par sievietes atrašanās vietu vai cita viņas meklēšanai nozīmīga informācija, lūdzam zvanīt pa tālruni 110, 65102500, 28822962 vai arī vērsties tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību.

Operatīvie dienesti

Uz staburags.lv pilno versiju