Latvijā norisināsies Vācijas elektromobiļu rallijs

No otrdienas līdz piektdienai, 26.jūlijam, Latvijā notiks Vācijas elektromobiļu rallijs "E-Rallye Baltica 2019", kurā piedalās 23 braucēji ar kopā septiņiem dažādiem "Tesla" modeļiem, aģentūru LETA informēja Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības pārstāvis Arnis Bergs.
Rallija dalībnieki maršrutu veic bez pavadošajiem fosilās degvielas automobiļiem, un Latvijā iepazīsies ar populāriem tūrisma objektiem. Rallija Latvijas posmā pie viesnīcām un tūrisma objektiem plānots atklāt elektromobiļu uzlādes publiskos punktus.
Ar rallija dalībniekiem klātienē varēs tikties otrdien no plkst.9 līdz 10 Bauskas Rātslaukumā, 24.jūlijā no plkst.9 līdz 10 Cēsīs, Vienības laukumā, 25.jūlijā no plkst.14 līdz 15 Rīgā, Biķernieku trases laukumā. Savukārt rallijs finišēs piektdien, 26.jūlijā, Jūrmalā, AS "Latvenergo" Elektrum Energoefektivitātes centrā (EEC).
Noslēguma sarīkojumā elektroauto ekipāžas sniegs ceļojumā pieredzētā rezumējumu, kurā novērtēs elektromobiltātes iespējas Latvijā un citu valstu autoceļos, kā arī atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Latvijā un pasaulē

Uz staburags.lv pilno versiju