Aicina Pļaviņu novada iedzīvotājus paust viedokli par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

Lai uzklausītu Pļaviņu pilsētas un Vietalvas pagasta, Pļaviņu novada ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāju viedokli par SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) piektdien, 2019.gada 12.aprīlī, plkst.12:00 Pļaviņu kultūras nama mazajā zālē Daugavas ielā 49, Pļaviņās, Pļaviņu novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi.


Jaunais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts paredz ūdensapgādes tarifu 0,97 eiro apmērā par kubikmetru. Savukārt kanalizācijas pakalpojumu tarifs paredzēts 1,73 eiro apmērā par kubikmetru. Tarifus plānots piemērot Pļaviņu pilsētā un Vietalvas pagastā, Pļaviņu novadā. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN).


Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju