Aizkrauklē piecās vietās plāno ierīkot āra trenažierus 1

 Aizkraukles novada dome nolēma Interreg V-A Latvija—Lietuva programmas 2014.— 2020. projektā “Dzīves apstākļu uzlabošana pārrobežu reģionā, apgūstot trūcīgo kopienu un teritoriju potenciālu” nodrošināt kopējo pašvaldības priekšfinansējumu no pašvaldības budžeta līdzekļiem 79 659 eiro apmērā, tajā skaitā pašvaldības līdzfinansējums ir 11 950 eiro.

 Paredzēts izveidot āra trenažieru aprīkojumu piecās Aizkraukles novada vietās — pagastā, līdzās bērnudārzam, bet pārējos — Aizkraukles pilsētā: peldēšanās vietā pie “Kapteiņa krodziņa”, pie stadiona Draudzības krastmalā, pie mazā sporta laukuma birztalā un pļavā iepretim novada ģimnāzijai Lāčplēša ielā. Pašvaldības projektu koordinatore Valērija Noreika informē, ka projekta pieteikums ir atbalstīts. Jūnijā plānots izsludināt iepirkumu, bet vasaras otrajā pusē trenažierus uzstādīt. Par projekta līdzekļiem paredzēts iesaistīt arī treneri, kas iedzīvotājus apmācīs pareizi izmantot trenažierus izmantošanā.

Komentāri 1

renata456

Žēl, ka par pagastu tiek padomāts, bet Ziedi (kuri galu galā teritoriāli arī skaitās pilsētas teritorija), piemirsti. :(

pirms 8 mēnešiem, 2018.05.11 13:27

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju