Aizkrauklē sacenšas sešas senioru komandas

Aizkraukles novada sociālā dienesta pagalmā šodien norisinās senioru sporta spēles, kurās piedalās sešas komandas — divas no Aizkraukles, pa vienai — no Aizkraukles pagasta, Jaunjelgavas, Skrīveriem un Kokneses. 

Seniorus ar dziesmu sveica ansamblis “Maļinovij zvon”, veiksmi vēlēja Aizkraukles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Einārs Zēbergs un Aizkraukes pensionāru biedrības priekšsēdētāja Ruta Plūme. 
Seniori sacenšas šautriņu un ķiršu mešanā (aukliņā iesietas ķiršiem līdzīgas bumbiņas jātrāpa stendā), futbola soda sitienos un mazu spilventiņu metienos pa varavīksni jeb krāsainu apli. Noslēgumā būs stafete.  

Papildinājums

Kopvērtējumā 1. vietu ieguva komanda “Dejotprieks” no Aizkraukles — Mirdza Elste, Sandra Krūmiņa, Dzidra Rītele, Zenta Eriņa un Juris Švampāns. Komandai 1. vieta arī spēlē “Ķirši” un “Varavīksne”. “Dejotprieks” ieguva arī disciplinētākās komandas titulu.

Kopvērtējumā 2. vietā — komanda “Pagasta blice” no Aizkraukles pagasta — Elizabete Strigune (viņa ieguva 1. vietu futbola soda sitienos), Edvīns Zīlītis, Lidija Bartkeviča, Vija Riekstiņa un Bruno Neija. Būdams komandas kapteinis, Bruno Neija ieguva 1. vietu kapteiņu konkursā. Kopvērtējumā komanda ieguva arī 1. vietu futbola soda sitienos.  

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju