Aizkrauklē zibensturnīrs hokejā; jāpiesakās līdz 15. februārim!

18. februārī pulksten 9 pie Aizkraukles sporta centra Aizkrauklē, Lāčplēša ielā 21, notiks Aizkraukles zibensturnīrs hokejā.

Turnīru organizē Aizkraukles novada sporta centrs.  Galvenie sacensību tiesneši - Kaspars Židovs (tel. 26120026, e-pasts: kasparsz18@inbox.lv) un Mārtiņš Kavoss ( tel. 22819209), komandas  viņiem jāpiesaka līdz 15. februārim ieskaitot. Pieteikšanās sacensībām notiek elektroniski, brīvā formā rakstot uz e-pastu: kasparsz18@inbox.lv, norādot dalībnieku vārdu. uzvārdu, dzimšanas datus, komandas nosaukumu, komandas pārstāvja telefona numuru un e-pasta adresi.  Komandu sastāvā var pieteikt ne vairāk kā 5 spēlētājus (3 laukumā + 2 rezervisti).

Saskaņā ar nolikumu turnīrā drīkst piedalīties personas, kuras nav jaunākas par 11 gadiem. Personas, kuras ir jaunākas par 16 gadiem, drīkst piedalīties tikai ar vismaz viena vecāka rakstisku atļauju.

Katrs spēlētājs drīkst spēlēt tikai vienā komandā, kā arī turnīra laikā nav atļauts pāriet citas komandas sastāvā.

Neizšķirta gadījumā tiks nozīmēti pēcspēles metieni, izņemot cīņu par trešo vietu, pusfinālu un finālu. Par trešo vietu pusfināls un fināls neizšķirta gadījumā tiks spēlēts līdz „zelta vārtiem”.

Spēles ilgums būs 10 minūtes, tomēr tas var tikt mainīts atkarībā no komandu skaita.  Par nolikuma neievērošanu un/vai neierašanos uz spēli un/vai atteikšanos turpināt spēli komandai ieskaitīs zaudējumu (0:5).

Spēlei jānotiek bez spēka paņēmieniem, bez lamāšanās un grūstīšanās. Noteikumu neievērošanas gadījumā — sods "Soda metiens". Tāpat šāds sods paredzēts par gulšanos vārtos, tajā skaitā uz ceļiem/ viena ceļa, lai aizsargātu vārtus, savu vārtu apzināta izgrūstīšana (pretinieka uzbrukuma laikā) un citiem pārkāpumiem.

Par tiesneša lēmuma apstrīdēšanu, aizskarošu vārdu izteikšanu, kā arī uzbrukumu tiesnesim spēlētājs tiks noraidīts uz visu spēli vai uz visu turnīra posmu.

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju