Aizkraukles glābēji ar motorlaivu pārmeklē Daugavu pie “Kapteiņa krodziņa”

Svētdien, 28. jūlijā, plkst.13.16 VUGD saņēma izsaukumu uz “Ziedu gravu” Aizkrauklē, pie “Kapteiņa krodziņa”, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju upē slīka cilvēks — informē VUGD pārstāve Agrita Vītola. 
Notikuma vietā ieradās divas VUGD automašīnas un NMPD automašīna. "Ierodoties notikumā vietā, ugunsdzēsēji glābēji ar motorlaivu apsekoja ūdens akvatoriju un aptaujāja notikuma vietā esošos cilvēkus, bet informācija par slīkstošu cilvēku neapstiprinājās," informē VUGD pārstāve. 

“Staburags” jautāja vietējiem atpūtniekiem, vai viņi zina, kādēļ pludmalē pie “Kapteiņa krodziņa” ieradušies ugunsdzēsēji glābēji un neatliekamā medicīniskā palīdzība. Daži atbildēja, ka paši tikko ieradušies un nekā nezina, citi teica, ka ūdenī pārāk tālu aizpeldējuši bērni uz piepūšamā matrača, cits teica, ka it kā slīkstot bērns. 
“Dodoties uz izsaukumu, nav pamata uzskatīt, ka tas varētu būt maldinājums. Saņemtā informācija vienmēr tiek pārbaudīta un tikai pēc tam tiek izdarīts secinājums, ka izsaukums bijis maldinošs,” skaidro  Agrita Vītola.

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju