Aizkraukles pašvaldības darbiniece pilsētas centrā nogāž apgaismes stabu 1

Šodien, 11. jūnijā, ap pulksten 17 Aizkraukles pilsētas centrā atskanēja liels būkšķis — kāda automašīnas Kia Picanto vadītāja, braucot pa Lāčplēša ielu virzienā uz apļveida krustojumu, netālu no gājēju pārejas ar automašīnu nogāza apgaismes stabu, zem tā paraujot apgaismes ķermeni, pēc tam pa zālāju un gājēju celiņu aizbrauca līdz pašvaldības stāvlaukumam, izkāpa no automašīnas un aizgāja uz domes ēku. Apgaismes ķermenis tā arī palika zem automašīnas. Par laimi, negadījumā neviens cilvēks nav cietis un arī autovadītāja nav guvusi traumas. Automašīna gan ir sabojāta. 

“Ar ģimeni braucu aiz šīs automašīnas, kad pēkšņi nesaprotamu iemeslu dēļ automašīna ietriecās stabā, to nogāza un aizbrauca tālāk pa gājēju celiņu,” “Staburagam” stāsta aculiecinieks Rinalds Tilhens no Aizkraukles. “Sieviete automašīnā bija viena. Pēc tam viņa izkāpa un aizgāja uz domes ēku. Izsaucu policiju.”
Policijas darbinieki drīz vien ieradās un sāka darbu. No domes ēkas iznākusī autovadītāja — pašvaldības darbiniece Lidija Zībārte — stāstīja, ka viņai gar acīm satumsis un palicis slikti. “Redzēju, ka priekšā ir stabs,” viņa sacīja. “Ir karsts, biju ļoti nogurusi, tādā nogurumā nevajadzēja sēsties pie stūres...”
1946. gadā dzimusī autovadītāja nebija alkohola reibumā — alkometrs rādīja nulli.  
Automašīnas priekšējā un aizmugurējā logā ir ielīmēts burts “M”, kas norāda — autovadītāja mācās. Viņai ir mācību braukšanas apliecība, kas nozīmē — vienai pie stūres sēsties nav atļauts. 
“Staburagam” Lidija Zībārte sacīja, ka automašīna viņai ikdienā ir ļoti vajadzīga, tādēļ autovadīšanas prasmi mācās Jēkabpilī vairāk nekā gadu un 8. jūlijā bija paredzēts kārtot eksāmenu, bet nez, vai tagad eksāmenu drīkstēšot kārtot... 
Policijas darbinieki noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu. 
Pēc kādas aculiecinieces stāstītā, Lidija Zībārte viena pati pie stūres manīta arī iepriekš — bez pieredzējuša līdzbraucēja.  
Lidija Zībārte ir ilggadēja Aizkraukles novada domes dzīvokļu komisijas priekšsēdētāja un nekustamā īpašuma speciāliste dzīvokļu jautājumos. 


Komentāri 1

allapukite

Šausmas!kā var tādā vecumā sēsties pie stūres?un ja tur būtu cietis bērns?večiņai jāapzinãs vecuma prãta izmaiņas(demence),arī valsts darbā aizsēdējusies!!!!tagad īstais brīdis sākt atpūsties ,ja tik ļoti nogurusi!!!sen bija laiks,labuma nekāda,tikai ļaunums.

pirms 5 mēnešiem, 2019.06.11 22:23

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju