Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā — veselības diena

Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā šodien notika Latvijas Profesionālo izglītības iestāžu direktoru, direktoru vietnieku un sporta darba organizatoru sacensības “Veselības diena — 2018”. Uz Aizkraukli ceļu bija mērojuši sacensību dalībnieki no Rīgas, Cēsīm, Jēkabpils, Priekuļiem, Daugavpils, Dobeles un Jelgavas, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas komanda.

Sacensību iniciatori ir profesionālās izglītības iestāžu sporta klubs “AMI”, bet sacensību moto — “Mēs savai Latvijai — garā stipri un jauni, radoši un aktīvi”.
Sacensības katru gadu notiek citā profesionālās izglītības iestādē, un norisi nodrošina tā skola, kurā sacensības notiek.

Sacensību dalībnieki savu veiklību, intuīciju un ātrumu varēja pārbaudīt VIP 100 — stafetē, kur katrā no desmit pārbaudījumiem bija dotas 100 sekundes, lai to izpildītu. Aizkraukles Profesionālās vidusskolas sporta zāli piepildīja smiekli un pozitīvas emocijas, veicot visas desmit disciplīnas.

Dienas otrajā pusē skolu direktori sacentās trīscīņā, sporta darba organizatori spēlēja dambreti, savukārt direktoru vietnieki mērojās spēkiem novusā.

Evitas Apiņas foto

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju