Ar ovācijām skatītāji visā Latvijā novērtē izrādi "Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās"

Aizkraukles pilsētas kultūras namā izrāde būs skatāma 21.oktobrī pulksten 19.


Režisors  Valdis Lūriņš. Lomās — Mārtiņš Egliens, Ieva Sutugova, Mārtiņš Brūveris, Inita Sondore vai Ginta Krievkalna, Rolands Beķeris, Marģers Eglinskis.

“Čikāgas piecīši – Leģendu atgriešanās” ir muzikāla vīzija izrādē, kurā populāri aktieri un dziedātāji ar sirsnību un lielu pietāti rāda to, kādi bija un kādi nebija“Čikāgas piecīši. Izrādes pamatā ir Alberta Legzdiņa atmiņu stāstījumi no grāmatas “Čikāgas piecīšu piedzīvojumi” un “Čikāgas piecīšu” populārākās dziesmas.

Gan skatītāji, gan profesionāļi ar sajūsmu uzņem izrādi. Parasti aplausi un stāvovācijas nerimstas vairākas minūtes gan izrādes vidū, gan beigās. Emocijas, vienotības sajūta un aizkustinājuma asaras pārņem klausītājus, tiekoties ar sen atpakaļ dzirdētajām, iemīļotajām dziesmām jaunā skanējumā. Lorija Vuda neslēpj savu sajūsmu, jo aktieriem ir izdevies saglabāt “Piecīšu” sirsnību un pielikt klāt arī skaistu savu pienesumu ar dejām, tērpiem, režiju un skatuves noformējumu. Mārtiņš Egliens brīnišķīgi iejūtas Alberta Legzdiņa tēlā, radot “Piecīšu” gaisotni un jokus. Mārtiņš Brūveris savukārt tik spilgti atveido, dziedot un tēlojot Armandu Birkenu, ka skatītājus pārņem mulsums un daudzi domā, ka varbūt, ierakstā skan īstā Armanda Birkena balss.

Izrāde sniedz skatītājiem lielu emocionālu un muzikālu baudījumu, pateicoties “ČIKĀGAS PIECĪŠU” skaistajām dziesmām un aktieru, talantīgajam izpildījumam.

Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs. Cenas — no 10 eiro. Bērniem biļetes nav nepieciešamas, ja netiek aizņemta atsevišķa sēdvieta.

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju