Guntaram Račam Aizkrauklē pieprasa “papildporciju”

Kā allaž piepildītā zālē, Aizkrauklē aizvadīts kārtējais mūziķa un dzejnieka Guntara Rača un viņa draugu koncerttūres koncerts. Dzirkstošs, humora pilns un ļoti sirsnīgs. Mūziķu enerģija piepildīja zāli un aizrāva skatītājus, kuri koncerta noslēgumā mūziķiem aplaudēja, stāvot kājās un bez “papildporcijas” nelaida māksliniekus projām.

Uz koncertu atbraukušos priecēja gan leģendāri mūziķi, ar kuriem Guntars Račs sadarbojas jau ilgu laiku, piemēram, Tomass Kleins, Ivo Fomins, Normunds Rutulis, gan jaunie talanti — dziedātājs un trompetists Jānis Narkevičs, dziedātājas Katrīna Bindere un Kristena Cīrule, kurai šis bija debijas koncerts kopā ar Guntaru Raču un, kā mūziķi paši sevi pieteica — grupu “Saldās sejas”.

Pirms koncerta ikvienam bija iespēja piedalīties loterijā un septiņiem laimīgajiem, kurus izlozēja mūziķi, Guntars Račs veltīja dzejoli no sava krājuma, kas tapis dienā, kad izlozē laimējušie dzimuši. Bruno Vēzim šī bija īpaša diena, jo viņam tieši koncerta dienā bija apaļa jubileja un viņam tika īpašs sveiciens.

Pirms un pēc koncerta un arī starpbrīdī kultūras nama vestibilā veidojas gara rinda, lai iegūtu dzejnieka autogrāfu dzejoļu grāmatas “365” pirmajā un nupat iznākušajā otrajā daļā.

Tie, kuri netika uz šo koncertu, neko nav nokavējuši, jo tuvākajā apkārtnē tie notiks: 21. aprīlī Viesītē, 22. aprīlī Bauskā un 6. maijā Ogrē.

Aivara Bites foto

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju