Ķersim ziemu aiz astes! Ziemas diena sestdien Aizkrauklē notiks!

 "Ķersim ziemu aiz astes! Ziemas diena sestdien Aizkrauklē notiks!" apgalvo Aizkraukles sporta centra sporta darba organizatore Anita Luckāne un aicina piedalīties visus interesentus. 


"Cerēsim, ka viss sniegs nebūs pārvērties slapjumā un ļaus vēl izbaudīt ziemas priekus! Tāpēc ņemsim vairākus cimdu pārus, atbilstoši saģērbsimies un iesim noķert ziemu! Baudīsim boardbaiku priekus, slēposim, pārbaudīsim sevi dažādos uzdevumos, orientēsimies, vizināsimies zirga kamanās, mielosimies ar karstu tēju. Atnāc!" aicina Anita Luckāne. 

Ģimenes ziemas dienā Aizkrauklē viena no aktivitātēm būs arī orientēšanās, ko piedāvā biedrība “Daugavas Ceļotājs”. Šoreiz būs citādāks orientēšanas piedzīvojums, jo būs nepieciešams orientēties pēc azimuta, lai veiktu distanci. Tam noderēs kompass vai arī primāras ģeometrijas zināšanas. Orientēties varēs jebkurš, uz vietas būs iespējams iemācīties, kā izmantot kompasu. Kontrolpunkti būs izvietoti nelielā teritorijā, distances būs īsas, jo svarīgāks būs nevis ātrums, bet precizitāte. Laika fiksēšanai tiks izmantota elektroniska atzīmēšanās iekārta, dalībniekiem tiks izdalīti sportidenti un karte. Rezultātus vērtēs tādās vecuma grupās: bērnu grupa (līdz 10 gadu vecumam), jauniešu grupa (11 līdz 16 gadi), vīriešu, sieviešu un senioru grupa (49+). Reģistrēšanās — sākot no plkst. 10.30, starts — no plkst. 13.


Ziemas dienas pasākums ģimenēm notiks rīt pie Aizkraukles sporta centra. Būs dažādu veidu ziemīgas aktivitātes, karsts dzēriens un citi pārsteigumi. Ziemas sporta spēlēs aicināts piedalīties ikviens.  


Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju