Kokmateriālu ražotāja un tirgotāja "AKZ" apgrozījums pērn pieauga par 26,6% 1

Kokmateriālu ražotājs un tirgotājs "AKZ" pagājušajā gadā strādāja ar 82,673 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 26,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 98% - līdz 17,616 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn kompānija investēja jaunās iekārtās, ar kuru palīdzību "AKZ" uzlaboja ražošanas efektivitāti, kā arī palielināja saražotās produkcijas apmēru, tādējādi kāpinot apgrozījumu. Tā kā viena no kompānijas vadības prioritātēm ir arī energoresursu izmantošanas optimizācija, pērn kompānija investēja arī šajā jomā.
2019.gadā kompānija plāno turpināt investēt jaunās ražošanas iekārtās, kā arī modernizēt esošās iekārtas, lai palielinātu to energoefektivitāti.
"AKZ" 2017.gadā strādāja ar 65,325 miljonu eiro apgrozījumu un 8,895 miljonu eiro peļņu.
Kompānija "AKZ" ir reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 335 940 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Uldis Asars.

Komentāri 1

dunkana

Pareizi jau ir, īpašnieks pelna miljonus, bet vai viņš zina, kā strādā darbinieki viņa uzņēmumā?
Veselības polises gan iedod, bet pierakstīties pie ārsta nav iespējams, jo, ja pieraksts iekritīs dienā, kad ir maiņa,nelaidīs.Darbinieks lūdz brīvdienu, sakarā ar māsas kāzām, priekšnieka atbilde ir- kāzas nav bēres un nelaiž.Jo nav, kas strādā. Alga minimālā+ kaut kāda mistiska piemaksa! Atvaļinājumu ieplānot nav iespējams. Iedod nākamā mēneša grafiku, kurā redzi, ka Tev būs atvaļinājums piespiedu kārtā. Darba likums tur visiem pie kājas! Un tad brīnās, ka nav,kas strādā! Bet īpašnieks-bagātākais uzņēmējs Latvijā!

pirms 3 mēnešiem, 2019.08.02 15:06

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju