Sadalītas Aizkraukles sporta svētku medaļas

Aizkrauklē aizvadīti novada sporta svētki. Pasākuma apmeklētāji piedalījās dažādās individuālās aktivitātēs un sacentās par labākā titulu vairākos komandu sporta veidos.

Vairums aktivitāšu norisinājās pilsētas stadionā. Strītbola sacensībās piedalījās septiņas komandas no visa apriņķa. 1. vietu izcīnīja komanda “Kokneses SC”, kuras sastāvā spēlēja Niklāvs Vingris, Otto Bērziņš un Andrejs Grustāns.
Vasarā notiek daudz minifutbola turnīru, kas ietekmēja futbolistu iespējas startēt novada svētku sacensībās. Sliktā ziņa, ka minifutbolam pieteicās vien trīs komandas, labā — visas tika pie medaļām. Uz sacensībām no Bauskas ieradās vienība “TFK Pentagons” un ieguva 3. vietu. Komanda “United” radās uz vietas. Tajā apvienojās futbola entuziasti, no kuriem jaunākajam ir vien trīs gadi, lai sava prieka pēc uzspēlētu un sagādātu pārējām komandām kaut nelielu konkurenci. Tas arī izdevās, un vienība ieguva 2. vietu. Uzvaru sacensībās izcīnīja vienība “FK Salasījušies” no Aizkraukles.
Paralēli komandu sporta veidiem svētku apmeklētāji piedalījās individuālajos pārbaudījumos. Orientēšanās sacensībās “Labirints” bērnu konkurencē visātrāko laiku uzrādīja Adriana Ozola (3:22), jauniešu grupā 1. vietu izcīnīja Kristiāna Dambrāne (7:13), pieaugušo grupā — Mareks Kazakovs (4:34). Cīņa par labāko šautriņu mešanā ilga visu dienu. Meiteņu grupā uzvarēja A. Ozola ar 108 punktiem, zēnu konkurencē labākais bija R. Garols (72 p.). Sieviešu konkurencē visvairāk pun­ktu sameta L. Benjava, vīru grupā — E. Reinicāns (146 p.). Loka šaušanā meitenēm labākais rezultāts A. Cielēnai (36 p.), zēniem — A. Urtānam (39 p.). Sieviešu grupā uzvarēja A. Ramiņa (42 p.), vīru grupā — M. Ēberliņš (44 p.).
Pludmalē pie “Kapteiņa krodziņa” par labākā pāra titulu pludmales volejbolā sacentās četras vīru un septiņas sieviešu komandas. Sieviešu konkurencē uzvarēja komanda “Basām kājām”, kurā spēlēja aizkraukliete D. Luckāne un rīdziniece M. Platā. Vīru grupā pirmo vietu izcīnīja koknesietis E. Glāznieks pārī ar V. Benjavu no Aizkraukles.

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju