Sākumskolas klasē sāk svilt vadi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Aizkraukles daļas ugunsdzēsēji glābēji 23. janvārī plkst. 11.08 saņēma izsaukumu uz Rūpniecības ielu Aizkrauklē, kur trīsstāvu ēkā bija jūtams neliels sadūmojums — “Staburagu” informē Ilze Dāme-Birziņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve.

Ugunsdzēsēji glābēji izbrauca uz Aizkraukles novada vidusskolas ēku Rūpniecības ielā, kur atrodas sākumskolas klases. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ēkas trešajā stāvā vienā klasē bija deguši apgaismes ierīces vadi 0,20 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās, un no ēkas saviem spēkiem evakuējās 12 cilvēki — informē Ilze Dāme-Birziņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve.

Aizkraukles novada vidusskolas direktora vietniece Inna Grahovska “Staburagu” informē, ka vienā klasē izplatījās deguma smaka, tādēļ visi skolēni no klases tika izvesti. Skolas saimnieks operatīvi atslēdza elektrību un vēlāk bojājumu novērsa. Tas bijis neliels bojājums. “Izsaucām ugunsdzēsējus, kuri visu pārbaudīja. Paldies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem par operatīvo ierašanos! Redzot viņu darbošanos, jūtamies droši, ka vajadzības gadījumā palīdzība vienmēr tiks sniegta ātri un operatīvi,” stāsta Inna Grahovska.

Vakar tika saņemts arī izsaukums uz Skolas ielu Aizkrauklē, taču tas bija maldinājums.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Daugavas ielā Pļaviņās upē notvēra pīli ar lauztu spārnu, kuru nodeva ornitologam.

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju