Soliņu iesaka pasūtīt apbedīšanas birojā 1

Pēc 16. janvāra laikrakstā “Staburags” publicētā raksta “Vai iedzīvotājiem soliņš jāierīko par saviem līdzekļiem?” redakcijā vērsās lasītāja ar ieteikumu soliņu iegādāties apbedīšanas birojā.

Lasītāja stāsta: “Apbedīšanas pakalpojumu birojā “Efeja RS” nesen pasūtīju soliņu  kapiem — tas man izmaksāja 30 eiro. Soliņš ir gan praktisks, gan vizuāli pievilcīgs un noteikti iederētos daudzdzīvokļu mājas pagalmā. Kāpēc iedzīvotājiem maksāt “Laumai A” 500 eiro par viena soliņa izgatavošanu un ierīkošanu, ja to var izdarīt  krietni lētāk?” domā lasītāja.

Sazinoties ar SIA “Efeja RS” Aizkrauklē, uzņēmuma pārstāve stāsta, ka līdz šim neviens viņu uzņēmumā gan nav pasūtījis soliņu daudzdzīvokļu mājas pagalmam, taču kāpēc nē? “Katrs soliņš ir roku darbs, to individuāli pēc pasūtījuma gatavo meistars. Klasika ir pusotru metru gari koka soliņi ar divām metāla kājām, taču nav problēmu izgatavot kaut ko citādāku. Jāņem vērā, ka soliņi kapsētām nav paredzēti ikdienas lietošanai, tāpēc to konstrukcija nav tik izturīga, taču mūsu gatavotajiem soliņiem ir maināmi dēlīši. Standarta izmaksas ir no 35 līdz 45 eiro, domāju, ka par 100 eiro varētu mierīgi izgatavot pamatīgu un vizuāli pilsētvidē iederīgu soliņu.”

Komentāri 1

artists30

Ļoti labs risinājums. Bet pieļauju domu ka Lauma A sameklēs kādu likumu lai to nevar izdarīt.

pirms 12 mēnešiem, 2018.01.23 11:25

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju