Tiesa Aizkraukles ģimenes ārstei piespriež sodu par braukšanu dzērumā 1

Zemgales rajona tiesa Aizkrauklē tiesneses Sarmītes Daukštes vadībā izskatīja Olgas Tomaševskas, kas Aizkrauklē pazīstama kā ģimenes ārste, administratīvā pārkāpuma lietu par braukšanu dzērumā 1,71 promiles lielā alkohola reibumā.

Saskaņā ar Administratīvā pārkāpuma kodeksa 149.15. panta 4. daļu par  automašīnas  vadīšanu alkohola reibumā, ja izelpotā gaisa vai asins pārbaudē konstatētā alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 1,5 promiles, automašīnas vadītājam piemēro administratīvo arestu no 10 līdz 15 diennaktīm, nosaka naudas sodu no 1200 līdz 1400 eiro un atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem. 
Tiesneses palīdze Jolanta Pētersone “Staburagu” informēja, ka Olgai Tomaševskai noteikts 10 diennakšu administratīvais arests, 1200 eiro naudas sods un atņemtas transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz četriem gadiem. Savu rīcību Olga Tomaševska nožēlo. Lēmums vēl nav stājies spēkā. To varēs pārsūdzēt 10 darbdienu laikā, sākot no 4. jūnija. 
Ar Olgu Tomaševsku “Staburagam” šodien sazināties neizdevās. 
Kā jau “Staburags” informēja, Aizkrauklē, Jaunceltnes un Lāčplēša ielas krustojumā, kāda automašīnas vadītāja, braucot no Jaunceltnes ielas puses, ar savu spēkratu notrieca apgaismes stabu un zīmi “Gājēju pāreja”, bet pēc tam automašīna apstājās zālienā pie automašīnu stāvvietas. Izrādās, ka pie automašīnas stūres bija ģimenes ārste Olga Tomaševska, kura negadījumā guva sasitumus. Par laimi, tobrīd uz gājēju pārejas neviena cilvēka nebija, līdz ar to neviens cits nav cietis. 

Komentāri 1

sandra.bluzmane

Ārprāts

pirms 3 mēnešiem, 2019.05.29 22:21

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju