Zalktis apmeklē Aizkraukles kafejnīcu

15. maijā pulksten  15.05 tika saņemts izsaukums uz Lāčplēša ielu Aizkrauklē, kur sabiedriskā ēkā atradās čūska. Aptuveni 10 cm garais zalktis tika atrasts paslēpies aiz grīdas līstes, notverts un palaists brīvībā meža masīvā — “Staburagu” informē VUGD pārstāve Agrita Vītola.

Kāda kafejnīcas “Betija” darbiniece “Staburagam” stāsta, ka tobrīd kafejnīcas telpās neviena apmeklētāja nav bijis, un čūsku pamanījuši kafejnīcas darbinieki. Sākotnēji nav bijis zināms, kas tas ir par rāpuli, tikai pēc tā atrašanas tika konstatēts, ka tas ir neliels zalktis. 

“Liels paldies ugunsdzēsējiem glābējiem par operatīvo ierašanos un četriem puišiem, kafejnīcas darbinieku paziņām, kas palīdzēja atrast čūsku!” saka kafejnīcas darbiniece.

Kā zalktis iekļuva kafejnīcas telpās, to neviens nav redzējis un nezina, tomēr par to liels brīnums neesot, jo netālu ir mežs un Daugava. Kafejnīcas darbinieki tagad katru rītu uzmanīgi apskatīs telpas, lai pārliecinātos, vai atkal ciemos nav ieradies kāds negaidīts meža viesis.

Aizkraukles novadā

Uz staburags.lv pilno versiju