Atvadīties bija atnācis arī suns

Valsts policija joprojām nesniedz sīkāku informāciju par Iršos notikušo dubultslepkavību, pat neatklāj noziedznieku dzimšanas gadu, bet bojāgājušo tuvinieki dzīvo sērās.

Laikraksta “Staburags” 14. un 17. augusta numurā informējām par Iršos notikušo dubultslepkavību, kurā tika nogalināta 1960. gadā  dzimusi sieviete un 1953. gadā dzimis vīrietis.

Bojāgājušā vīrieša dēls Aigars Čačka “Staburagam” stāsta, ka tēvs savulaik stāstījis par vienu no aizturētajiem, taču abus vīriešus vaigā nav redzējis un arī nepazīst. “Man atņēma mīļos cilvēkus — tēvu, audžumāti, viņu māju — tajā vairs nav iespējams dzīvot. Mājai vajadzīgs pamatīgs remonts, jo ugunsdzēsēji glābēji izlauza un izzāģēja grīdu, kur notika gruzdēšana,” stāsta Aigars Čačka. “Paldies visiem, kuri bija atnākuši   atvadīties un palīdzēja tik grūtā brīdī! Bēru ceremonija sākās mūsu mājās. Uz to atvadīties bija atnācis arī suns, kuram ir desmit gadu, viņš klusu nogūlās pie zārkiem. Tas bija ļoti aizkustinoši. Suni pie sevis tagad paņēmusi kaimiņiene Vineta Ungure.”

Iepriekš raidījumā “Degpunktā” izskanēja informācija, ka bez saimnieka palikuši pieci kaķi. “Pēc raidījuma cilvēki mani bija sameklējuši interneta vietnē “Facebook”, draugiem.lv, rakstīja un zvanīja. Viens mazais kaķēns tagad ir Odzienā, otrs — Jelgavā, trešais — Bebros un ceturtais — pie manis Madonas novadā, viņam vēl meklēju saimnieku, jo man jau ir runcis, kas jaunpienācēju negrib pieņemt. Kaķene dzīvo Iršos, viņa pagaidām baidās, negrib doties rokās, bet labprāt arī viņai sameklētu saimnieku. Kaķene ir aprūpēta un paēdusi, par viņu pašlaik rūpējas kaimiņiene.

Tēvs un audžumāte baroja bulli, lai rudenī viņu nodotu gaļas kombinātam, bet traģisko notikumu dēļ to vajadzēja izdarīt agrāk... Gotiņa tagad pieder kaimiņienei, esmu viņai nodevis visus vajadzīgos dokumentus. Siens gotiņai bija sagādāts, tas jāpārved uz kaimiņienes šķūni.”

“Cik man zināms, abi noziedznieki savu vainu nodarījumā ir atzinuši, taču izturas ļoti ciniski un vēl ņirgājas par to, ka nav izdevies nodedzināt visu māju, lai slēptu pēdas.  Nav taisnīgi, ka man un citiem  strādājošajiem abi noziedznieki par nodokļu naudu vēl būs jāuztur, lai viņi būtu siltumā, paēduši un saņemtu medicīnisko aprūpi,” sarūgtināts saka Aigars Čačka.

Aigars Čačka aicina viņam zvanīt pa tālruni 27108707, ja kāds vēlas pie sevis paņemt kaķeni un kaķēnu.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju