Bērni — spoži un redzami

Ziemassvētku gaidīšanas laiku mēs varam uzskatīt par labo zvaigžņu laiku. Tas ir piedošanas, labdarības  un dāvināšanas laiks, kad sabiedrība pamana cilvēkus, kuri ar savu nesavtīgu  rīcību iemirdzas kā zvaigznes pie debesīm.


Pateicoties Jaunjelgavas novada domes deputāta Gata Gūtmaņa, policijas inspektora Aivara Sprukta un Daudzeses aktīvo autovadītāju vērtīgajām dāvanām — atstarojošajām vestēm, spoži un redzami  kļuva 275 mazie daudzesieši, sunākstieši un secieši.  Pirmsskolas izglītības iestāžu ‘‘Čiekuriņš” un “Vasariņa”, Daudzeses, Seces pamatskolas un Sunākstes pamatskolas audzēkņi nu būs īpaši labi pamanāmi arī diennakts tumšajā laikā.

Pagājušajā nedēļā dāvinātāji ieradās pirmsskolas iestādēs, skolās, kur dāvināja atstarojošās vestes un instruēja, kā tās pareizi lietojamas.

Neviltots prieks bija bērnu sejās, uzzinot, ka katra īpašumā būs šāda vestīte. Bija arī solījumi tās lietot, tādējādi pasargājot pašu dārgāko, kas mums dots — savu dzīvību.

Šādu akciju dāvinātāji rīko jau trešo gadu. Jānorāda, ka šogad viņi ir paredzējuši Jaunjelgavas novada iedzīvotājiem kopā uzdāvināt ap 1000 atstarojošajām vestēm.

Mazie daudzesieši, secieši, sunāk­stieši un pagastu pārvaldes pateicas labvēļiem par dāvanām. No sirds vēlam jums gaišus, siltus un priecīgus svētkus!

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju