Braucam uz Jēkabpili!

Rīt, 13. jūlijā, Krustpils brīvdabas estrādē tiek gaidīti visi, kuri grib ikdienai piešķilt kādu piedzīvojumu dzirksti — te  notiks vasaras skaļākais un karstākais motokluba “Brīvības gari MC” rīkotais moto un mūzikas pasākums “Moto Festivāls 2019”. Organizatoru vidū ir arī motokluba biedri – koknesietis Aigars Zelčs un Jānis Krūmiņš no Bebriem.

Aigars un Jānis jau piecus gadus ir motokluba “Brīvības gari MC” biedri. Jānis Krūmiņš saimnieko zemnieku saimniecībā “Lejas Vēži”, viņš ir arī Kokneses novada pašvaldības deputāts, savukārt Aigaram ikdiena saistīta ar televīzijas iekārtu uzstādīšanu.
Šopavasar, Sama modināšanas svētkos, Aigars ar sievu Sanitu svētku svinētājiem prezentēja motoklubu “Brīvības gari MC”, izrādot gan baiku, gan izgatavotos krekliņus ar kluba simboliku, kas uzreiz piesaistīja uzmanību un radīja interesi uzzināt par kluba aktivitātēm.
Motoklubs rīt atzīmēs savu 20 gadu jubileju un tāpēc jo īpaši padomāts par pasākuma programmu, lai tā būtu raiba kā dzeņa vēders. Te nodarbes atradīs jebkura vecuma apmeklētājs — moto orientēšanās, parādes brauciens, atrakcijas, konkursi, bērnu vizināšana, “Lazer tag” sacensības, koncerts, salūts, nakts šovs — tas viss paredzēts motokluba dzimšanas dienā.
Festivāla programmas pirmais pasākums iesāksies jau pulksten  10 ar moto orientēšanos —  šādu aktivitāti motoklubs “Brīvības gari MC” organizē jau trešo reizi. Protams, neatņemama festivāla sastāvdaļa ir parādes brauciens pa pilsētu, kas ir interesants gan pašiem braucējiem, gan skatītājiem. Pulcēšanās parādes braucienam sāksies pulksten 14 “Virši-A” degvielas uzpildes stacijā Varoņu ielā 10, kur arī ir brauciena sākums, savukārt tā noslēgums paredzēts Krustpils saliņā.  Te nu īstā reize sarosīties ekskluzīvo kadru ķērājiem, jo būs iespēja nofotografēties  un aprunāties ar baikeriem. Neizdzēšamas atmiņas pa šo pasākumu droši vien paliks prātā ne vienam vien mazajam, jo būs arī  iespēja tikt izvizinātiem ar īstiem motocikliem. Viens no festivāla pārsteigumiem būs  suņu paraugdemonstrējumi. Festivāla nobeigums būs baudāms roka un hārdroka noskaņās. Un kā krāšņs zieds festivāla noslēgumā uzziedēs salūts.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju