Deputāti nolemj nojaukt Kokneses estrādi

"Šodien Kokneses novada domes ārkārtas sēdē tika izlemts nojaukt Kokneses estrādi. Koknesieši, izsakiet, lūdzu, savu viedokli, vai atbalstāt šo deputātu lēmumu. Varbūt man tikai liekas, ka šis lēmums nav izsvērts. Nav veikta būves ekspertīze, nav veikti nekādi aprēķini, nav uzklausīts sabiedrības viedoklis," savā "Facebook" profilā raksta Ziedonis Vilde.

"Facebook" profilā ierakstītas arī vairāki viedokļi.

Jānis Dzenis: “Vecā estrāde ir nokalpojusi un morāli novecojusi. Ja esiet pamanījuši, tad praktiski visi pēdējo gadu visi pasākumi ir tikuši aprīkoti ar saliekamajām estrādēm. Šādām estrādēm tik tiešām ir nepieciešamas laukums, aprīkots ar elektrības pieslēgumu. Pārsvarā nekur vairs stacionāras estrādes netiek būvētas vispār.

Elita Zaula: “Koknesē pārsvarā notiek pašdarbības kolektīvu koncerti. Vai arī tad tiks uzstādīta saliekamā estrāde?Tad jau Rīgā Mežaparka estrādes būve arī ir lieka naudas izšķiešana.”

Ainārs Krastiņš:
“Tieši tā, iesējam zāli un visu taisām pārvietojamu, būs vēl mazākas izmaksas.”

Kaspars Pasko: “Priekš tam ir eksperti domāti, lai tie dara savu darbu... bet tas, ka vajag jaunus soliņus un līdzenu deju placi, lai kājas nevarētu izmežģīt, nu tur eksperti nav vajadzīgi.”

Otto Asmuss:
“Kāpēc dome novērsās no renovācijas uz nojaukšanu? Kur radās problēmas ar renovāciju?”

Elita Zaula: “Kur un kad Kokneses iedzīvotāji varēs uzzināt par estrādes nojaukšanu. Tas notiks, lai renovētu vai lai sekotu Dzeņa kunga iecienītajām pasaules tendencēm?”

Dainis Vingris: “Jā, sākot darbus, atklājās virkne problēmu ar konstrukcijām. Pamati neatbilst prasībām, ar sienām ir problēmas, nav drošas. Vai mēs gribam lai kā "Maxima" sagāžas? Būvuzraugs ir apturējis darbus. Vairākums domā, ka šo konstrukciju ir jānojauc un jābūvē cita.”

Ainārs Krastiņš:
“Kaut kā negribas domāt, ka deputātu vairākums nesaprot, par ko nobalsoja. Ir jānogaida, nevajag dzīt zirgus. Bija taču projekts utt. Domāju, ka viss būs kārtībā.”

Ingus Fridmanis:
"Sveicināti. Atradu publisku linku ar dokumentiem, līgumiem par 150 000 euro. http://www.viss.lv/dati/koknese/doc/ligums_Trigone.pdf  Februāri paraksta līgumus par soliņiem, jūnijā jauc nost, ekspertīze dārga un komentāros tiek rakstīta '' Maxima''."

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju