Izmaiņas maršrutā Pilskalne–Dūžāni un Ērberģe–Pilskalne 1

Sakarā ar Sproģu pamatskolas likvidāciju no 2017. gada 1. oktobra gaidāmi grozījumi maršrutā nr.5000 Pilskalne–Dūžāni un nr.5251 Ērberģe–Pilskalne, lai skolēni ērtāk varētu nokļūt Mazzalves pamatskolā. Izmaiņas tiks veiktas gan maršruta shēmā, gan reisu izpildes laikā.

Turpmāk maršruta nr.5000 Pilskalne–Dūžāni autobuss no pieturvietas Sproģi izbrauks plkst.7.23 (pirms tam izbrauca plkst.6.30 no Baložiem), un šis reiss tiks izpildīts darbdienās skolēnu mācību gada laikā. Gan šim reisam, gan arī reisam, kas pieturā Pilskalne, darbdienās tiek uzsākts plkst.17.07, mainīsies maršruta shēma; autobuss turpmāk pasažieru apmaiņu vairs neveiks pieturvietā Grīcgale, Jēči, Dūžāni, Krustakogrs un Baloži. Līdz ar veiktajām izmaiņām tiks mainīts arī maršruta nosaukums – turpmāk tas sauksies Pilskalne–Sproģi.

Maršruta nr.5251 Ērberģe–Pilskalne autobuss no pieturvietas Pilskalne izbrauks 20 minūtes vēlāk – plkst.7.50, un reiss tiks izpildīts darbadienās skolēnu mācību gada laikā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

Komentāri 1

natakv

Autotransporta direkcija, jums gan ir smalka humora izjūta! Izmaināt braukšanas laikus,lai SAC "Mēmele" darbinieki vairs nevar nokļūt darbā un tad aiciniet izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus.Ceļa posmā Pilskalne-Gricgale-Ērberģe jau gadiem nav cita sabiedriskā transporta kā vien šis skolas laikā kursējošais reiss.Personīgi man vienmēr tika izsniegta biļete.Neretas novada dome kā vienmēr uzdevuma augstumos...

pirms 2 gadiem, 2017.09.29 12:55

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju