Jaunjelgavas kultūras nama direktore uzteic darbu

Kopš šīs nedēļas Jaunjelgavas novada kultūras nama direktora pienākumus pilda Gunita Krievāne, kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja.


Līdzšinējā vadītāja Anita Ostrovska darbu uzteikusi, un Jaunjelgavas novada dome jaunu kultūras nama vadītāju meklēs, izsludinot pieteikšanos vakantajam amatam.


Kādēļ Anita Ostrovska uzteica darbu? To jautājām viņai pašai.


“Darbs man ļoti, ļoti patika, tas bija interesants, daudzveidīgs, radošs, vairāk nekā četru gadu laikā Jaunjelgavu iepazinu tādu, kādu pirms tam nepazinu, uzzināju daudz jauna, iepazinu jaukus, mīļus cilvēkus. Esmu gandarīta par Jaunjelgavā pavadīto laiku,” stāsta Anita Ostrovska. “Darbu centos paveikt godprātīgi, no sirds, tomēr reizēm bija grūti to apvienot ar Aizkraukles novada domes deputātes darbu, kuru arī centos paveikt godprātīgi, izjutu atbildību par abos novados veicamajiem pienākumiem. Paldies Jaunjelgavai un tās cilvēkiem par pilnvērtīgi pavadīto laiku! Darbs Jaunjelgavā bija liels ieguvums, tas man deva jaunu pieredzi un skatījumu uz cilvēkiem un lietām. Taču dzīvē ir apstākļi, kuru dēl dažkārt jāmaina darbs, un tādi radās arī šoreiz. No 9. aprīļa esmu biedrības “Aizkraukles rajona partnerība” “Leader” projektu vadītāja. Jaunjelgavas kultūras nama direktora amatam tiks izsludināts konkurss. Novēlu, lai izdodas atrast gudru, radošu kultūras nama direktoru, kas turpina iepriekšējās un no jauna iesāktās lietas!”

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju