Jaunjelgavas mērs Guntis Libeks iestājies Nacionālajā apvienībā

Jaunjelgavas mērs Guntis Libeks  nolēmis iestāties Nacionālajā apvienībā — "Staburagu"  informē Nacionālās apvienības pārstāve Dace Kalniņa.

Guntis Libeks savulaik jau bijis partijas Tēvzemei un Brīvībai  biedrs, un tagad atjaunojis savu piederību nacionālajam politiskajam spēkam. "Nacionālajai apvienībai allaž ar viņu bijusi konstruktīva un perspektīva sadarbība gan nacionālajos jautājumos, gan novada un lauku teritorijas attīstībā," informē Dace Kalniņa. "Arī tad, kad Guntis Libeks bija partijas “Vienotība” biedrs, no kuras izstājās, lai pasargātu novada vidusskolu, viņam bija pozitīva sadarbība ar Nacionālo apvienību un tās cilvēkiem. Nacionālā apvienība jau pirms iepriekšējām vēlēšanām pauda viņam atbalstu kā nākamajam mēram, turklāt no Nacionālās apvienības ievēlētie deputāti balsoja par viņu kā mēra amata kandidātu."

Nacionālās apvienības valdes loceklis Imants Parādnieks: “Es viņu augstu vērtēju kā krietnu saimnieku, kurš daudz izdarījis Jaunjelgavas novada labā, mums ir bijusi konstruktīva sadarbība vairākos jautājumus, tostarp saistībā ar Sēlijas reģionu.”

Jaunjelgavas novada galvgalī Guntis Libeks ir jau divus sasaukumus pēc kārtas. 

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju