Daudzeses pagasta jaundzimušajiem dāvina sudraba karotīti 1

Svinīgā sarīkojumā sudraba karotīti saņēma 11 mazie daudzesieši, kuri dzimuši laikā no pagājušajiem līdz šiem Ziemassvētkiem.

Daudzeses pagastā sudraba karotīti ar iegravētu mazuļa vārdu jaundzimušajiem dāvina jau trīspadsmito gadu, un šajā laikā to saņēmuši jau vairāk nekā simts visjaunāko pagasta iedzīvotāju. Pērn simboliskā dāvana tika pasniegta simtajam pagastā dzimušajam bērniņam.

Daudzesē gada laikā kopš pagājušajiem Ziemassvētkiem piedzimušas trīs meitenes un astoņi zēni. Mazuļiem doti skanīgi un arī neparasti vārdi: Aleksis, Stefānija, Ance, Markuss, Rinalds, Matīss, Edvards, Nellija, Sebastians, Mairis un Marks.

“Ir brīnums noticis – pie debesīm parādījusies jauna zvaigzne!” tā pasākumā pieteica katru mazulīti. Svētkos īpašu gaisotni radīja Čučumuižas rūķi – Kristīne Dina Bitēna un Atvars Sirmais.

Elitas Brovackas foto


Komentāri 1

laima2201

Cik skaista tradīcija. Nav kā pie mums Sunākstē kur nekas nenotiek. Uz ziemassvētkiem nav nekā ne koncertu ne pasākumu. Taisni kauns ka Daudzevā Secē un visur citur cilvēkiem ir svētki, tikai Sunākste atkal bez nekā. Kauns.

pirms gada, 2017.12.27 12:09

Jaunjelgavas novadā

Uz staburags.lv pilno versiju