Daudzeses pagasta piektajā Ģimeņu skrējienā

Daudzeses pagastā 15. maijā notika tradicionālais – nu jau piektais – ģimeņu skrējiens, tajā piedalījās ap pussimts daudzesiešu.

Tradicionāli Daudzesē tieši Ģimenes dienā notiek ģimeņu skrējiens. Nepilnus četrus kilometrus apkārt pagasta centram ik gadu, arī šoreiz, daži veica ar velosipēdiem, kāds bērnu ratiņos, bet lielākā daļa – skrienot.

Jau otro gadu pēc kārtas pirmais finišā ieradās Egīls Čipa-Ziemelis. Visvecākā pasākuma dalībniece bija Valija Lucāne, kura attālumu apkārt Daudzevai veica ar velosipēdu, bet visjaunākais – Rojs Dzenis, kuram ir pusotrs gadiņš, viņš skrējienā devas pieaugušo stumtajos ratiņos. Viskuplāk ģimeņu skrējienā pārstāvēta bija Albiņu-Albu ģimene, bet saldas pārsteiguma balvas saņēma arī Krūmiņu, Popenkovu, Belovu un Gaigalnieku ģimenes, kuras šajā pasākumā piedalījušās katru gadu.

Lai gan līņāja lietutiņš, daudzesiešu sparu tas nemazināja – pēc skrējiena visi kopā iestādīja pirmos kokus sava pagasta topošajā Mazbānīša parka. Tajā, lietus svētīti, nu aug 25 bērzi un viens ozols.

Rudītes Nāzares foto

Jaunjelgavas novadā

Uz staburags.lv pilno versiju