Daudzevas amatierteātra pirmizrāde

Daudzevas saieta namā 7. jūnijā pirmo reizi bija iespēja noskatīties Daudzevas amatierteātra izrādi – Andreja Upīša komēdiju “Atraitnes vīrs”. Tā režisore ir Inguna Strazdiņa.


Savējo sniegumu daudzesieši allaž vēlas redzēt, un arī pirmizrādē skatītāju bija daudz. Komēdija ar jautrajiem un spraigajiem dialogiem iepriecināja pusotras stundas garumā, un zālē netrūka smieklu un aplausu. Tāpat bija patīkami vērot aktieru spēli, jo daudzesieši kārtējo reizi pārsteidza ar talantu un lielisko saspēlēšanos.


Lomās jaunajā izrādē ir kupls Daudzevas amatierteātra aktieru ansamblis: Solveiga Gaigalniece, Ināra Ozoliņa, Daiga Nāzare, Svetlana Puhaļska, Indra Gabrāne, Marina Liepa, Andris Bērziņš, Artis Gabrāns, Guntis Ozoliņš. Lomu spēlē arī Sandis Migla no Kokneses amatierteātra.


Komēdiju "Atraitnes vīrs" Andrejs Upīts uzrakstījis 1925. gadā, tā tūlīt iestudēta Nacionālajā teātrī. Mūsdienās to bieži izvēlas iestudēt arī amatieru kolektīvi. Daudzeses amatierteātris izrādi iestudējis tieši autora 140. jubilejas gadā.


Lugu “Atraitnes vīrs” daudzesieši 22. jūnijā rādīs Klintaines estrādē, savukārt jūlijā – Neretā.


Elitas Brovackas foto

Jaunjelgavas novadā

Uz staburags.lv pilno versiju