Līgo svētku vakarā Sērenē nodeg pirts

Līgo svētku vakarā VUGD saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Sērenē. Plkst. 20.04 Aizkraukles un Jaunjelgavas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Jaunjelgavas novada Sērenes pagastu, kur dega koka guļbūves pirts 25 m2 platībā — informē VUGD  pārstāve Viktorija Gribuste. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 22.21. Pirts nodega.

24.jūnijā plkst. 6.41 Jaunjelgavas un Neretas ugunsdzēsēji glābēji devās uz Neretas novada Mazzalves pagastu, kur dega koka šķūnis pilnā 20 m2 platībā. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 8.27. Šķūnis pagalam.

Turpinoties karstajam un sausajam laikam, ugunsdzēsēji glābēji saņēma vairākus izsaukumus uz sausās zāles un meža ugunsgrēkiem. Sestdien Neretas novada Pilskalnes pagastā dega rugāji 1000 m2 platībā un divi siena ruļļi. 
Savukārt svētdienas vakarā tika saņemta informācija, ka Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā gruzd meža zemsedze 1,2 hektāru platībā. Pēc tam, kad ugunsgrēka izplatīšanās tika ierobežota, VUGD darbu notikuma vietā beidza, un tā likvidāciju turpināja Valsts meža dienests. 

Jaunjelgavas novadā

Uz staburags.lv pilno versiju