Kaspars Zlidnis Aizkrauklē popularizēs veselīgu dzīvesveidu

Kaspars Zlidnis Aizkrauklē popularizēs veselīgu dzīvesveidu

Aizkrauklē šonedēļ notiks vairāki izglītojošie semināri un praktiskās nodarbības par veselīgu dzīvesveidu, un viss bez maksas!

Aizkraukles novada pašvaldības projektu koordinatore Valērija Noreika informē, ka piedalīties var jebkurš interesents no Aizkraukles un citiem novadiem. Tomēr jāņem vērā tas, ka uz visām nodarbībām jāierodas mazliet agrāk, jo tā kā veselības veicināšanas projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālo atbalstu, dalībniekiem būs jāreģistrējas.

12. septembrī plkst.12 Aizkraukles sporta centra otrajā stāvā četrarpus stundu garumā notiks seminārs “Fiziskā aktivitāte un veselīgs uzturs bērniem vecumā no 0 līdz 7 gadiem”. Par uzturu stāstīs uztura speciāliste Baiba Grīnberga, pēc tam fizioterapeite Tatjana Rušmane runās par “teipu” pielietošanu mazuļu saaukstēšanās un citos gadījumos, hedlingu, slingu, ķengursomu un citu palīglīdzekļu izmantošanas ietekmi uz bērna fizisko attīstību, fizisko aktivitāšu nozīmi bērnu attīstībā, būs arī praktiskas nodarbības. Noslēgumā uz vecāku jautājumiem atbildēs ģimenes ārste Daina Eglīte.
13. septembrī plkst. 12 sporta centrā divarpus stundu garumā uztura speciāliste Baiba Grīnberga stāstīs par veselīgu uzturu bērniem vecumā no 8 līdz 16 gadiem.

Plkst. 15.30 sliktos laika apstākļos sporta centrā vai labos laika apstākļos trenažieru laukumā pretī novada vidusskolai notiks nodarbība “Fiziskā aktivitāte un veselīgs uzturs bērniem vecumā no 8 līdz 16 gadiem. Kādas darbības var veikt mājās tuvākajā apkārtnē?”, kā arī nodarbība “Esi aktīvs un vesels kopā ar ģimeni un draugiem sabiedrībā!”. Tās vadīs sporta treneris Kaspars Zlidnis, būs arī paraugdemonstrējumi.
14. septembrī plkst. 12 sporta centrā uztura speciāliste Baiba Grīnberga stāstīs par veselīgu uzturu pieaugušajiem.
Plkst. 15 un 17 Kaspara Zlidņa vadībā notiks nodarbības pieaugušajiem par tēmu “Sporto kopā ar ģimeni dabā un mājās”, būs paraugdemonstrējumi, varēs piedalīties arī apmeklētāji.

Projekts “LLI-296 “Pārrobežu novadu iedzīvotāju dzīves apstākļu uzlabošana, veicinot mazāk attīstīto teritoriju attīstības potenciālu” tiek īstenots no pagājušā gada aprīļa līdz šī gada septembrim Interreg V-A Latvijas— Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā 2014.—2020.gadam, un tā laikā ir notikušas un vēl notiks dažādas aktivitātes. Projekta vadošais partneris ir Biržu rajona pašvaldība (Lietuva).
Kopējās projekta izmaksas ir 177 839,95 eiro, no tiem Aizkraukles novadā — 79 659,63 eiro, tajā skaitā ERAF līdzfinansējums — 67 710,69 eiro. Pavisam ERAF līdzfinansējums ir 151 163,96 eiro.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju