Koknesē ūdens vingrošana grūtniecēm. Bez maksas!

Divas reizes nedēļā, otrdienās un piektdienās, no plkst. 18 līdz 19 Kokneses sporta centrā notiks ūdens vingrošana grūtniecēm. Nodarbības ilgums būs viena stunda.  Aicinātas grūtnieces, sākot ar 16. grūtniecības nedēļu, līdzi ņemot ārsta ginekologa izziņu ar atļauju vingrošanai ūdenī! Nodarbības ir bez maksas!

Notikušas izmaiņas - atcelta 29.maija nodarbība, tā vietā pēdējā nodarbība notiks 1.jūnijā! Lūgums ņemt vērā izmaiņas. Nodarbības ir bez maksas un joprojām tiek aicinātas pieteikties topošās māmiņas!

Vingrojumi vērsti uz dzemdībās nodarbināto muskuļu grupu attīstīšanu, saspringtās muskulatūras atslābināšanu, pareizas elpošanas apmācību, kustību ritma izjūtu un muskuļu pareizu noslogojumu. Stiepšanās un atbrīvojošie vingrinājumi patīkami atslogos muguru un kājas, uzlabos pašsajūtu un veselību.

Grūtniecei ūdens nodarbības ir vienīgā iespēja pagulēt uz vēdera, nejust savu svaru un atslogot mugurkaulu - pilnībā relaksēties. Ūdens vingrošana grūtniecēm sniedz piepildījumu arī garīgā ziņā, jo palīdz atbrīvoties no stresa, satraukuma un negatīvām emocijām, veicina pašsajūtas un emocionālā stāvokļa uzlabošanos.

Nodarbības tiek organizētas projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!" ietvaros.

Novadu ziņas

Uz staburags.lv pilno versiju