Koknesē nodeg māja

Svētdienas vakarā plkst. 21.21 Aizkraukles un Pļaviņu ugunsdzēsēji glābēji devās uz Kokneses pagastu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dega dzīvojamā māja — Informē VUGD  pārstāve Viktorija Gribuste.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka divstāvu koka dzīvojamajai mājai deg jumts ar atklātu liesmu pilnā platībā. Ugunsdzēsēji glābēji paralēli ēkas dzēšanas darbiem īstenoja arī pasākumus, lai no liesmām pasargātu blakus esošo saimniecības ēku. Kopējā degšanas platība bija 90 m2. Ūdens ugunsgrēka dzēšanai tika nodrošināts no 50 metru attālumā esošās Daugavas. Dzēšanas darbi noslēdzās plkst. 3.51.

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris informē, ka ģimene palikusi bez pajumtes, tādēļ Kokneses novada sociālais dienests ierādījis mitekli sociālajā dzīvoklī. Tiek lemts par materiālās palīdzības sniegšanu, šādos gadījumos pašvaldība var piešķirt līdz 700 eiro lielu pabalstu.

VUGD aicina iedzīvotājus uzmanīgi apieties ar uguni un nesmēķēt telpās, nepārkurināt krāsnis un nenovietot degtspējīgus priekšmetus pie krāsns, kā arī uzstādīt savos mājokļos dūmu detektoru, kas savlaicīgi brīdinās par izcēlušos ugunsnelaimi.

Kokneses novadā

Uz staburags.lv pilno versiju