Kokneses bobslejists palīdz izcīnīt ceturto vietu Šveicē

Šveicē, Sanktmoricas trasē, Latvijas bobsleja četrinieks pilota Ralfa Bērziņa vadībā izcīnīja ceturto vietu pasaules U-23 čempionāta sacensībās. Komandā kopā ar stūmējiem Dāvi Spriņģi un Dāvi Kaufmani startēja arī stūmējs Reinis Nungurs no Kokneses. 18 gadu vecais Reinis pašlaik ir jaunākais Latvijas bobslejists. Viņš mācās Murjāņu sporta ģimnāzijas 12. klasē.

Par šo sacensību uzvarētāju divu braucienu summā kļuva Vācijas pilots Rihards Elsners. Bērziņa kvartets no uzvarētāja atpalika par 1,47 sekundēm, abos braucienos uzrādot ceturto laiku. Latvieši no goda pjedestāla atpalika par 0,60 sekundēm.

Sudraba medaļas ieguva šveicieša Mihaēla Fogta pilotētais kvartets, bet trešā bija Krievijas sportista Aleksandra Bredihina vadītā ekipāža. Kopumā U-23 ieskaitē sacentās septiņas ekipāžas.

Savukārt junioru ieskaitē Latvijas četrinieks ierindojās 12. vietā starp 19 ekipāžām. Par čempionu šajā vecuma grupā kļuva cita vācieša Pablo Noltes pilotētais kvartets.

Savukārt Latvijas čempionātā Kuldīgā lodes grūšanā U20 grupā  Reinis Nungurs no Kokneses izcīnīja uzvaru, sešus kilogramus smago lodi aizgrūžot 15,50 metru tālu.

Kokneses novadā

Uz staburags.lv pilno versiju