LTV ziedojumu akcijas „Top Latvijas Likteņdārzs” laikā kopā saziedo 35 282 latus 5

Latvijas Televīzijas piektajā ziedojumu akcijā "Top Latvijas Likteņdārzs!" saņemti 35 282 lati. Akcija sākās jūlija beigās, un tās noslēguma pasākums – koncerts – tradicionāli notika 23. augustā Likteņdārzā. Piecas dienas pirms koncerta – no 18. augusta - LTV1 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi Kārļa Kazāka un velomūziķu braucienam uz Likteņdārzu, pieveicot vairāk nekā 400 km. Koncerta dienā ar 34 Latvijas pašvaldību un Latvijas Politiski represēto apvienības atbalstu Likteņdārza amfiteātrī tika iestādīti 15 simboliski ozoli.

Akcijas laikā uz ziedojumu tālruni 9000 6382 tika saņemti 23 190 zvani (maksa par zvanu – 1 lats). Likteņdārzā uz vietas ziedojumos un dāvinājumos kopš jūlija beigām - 7 656 lati. Savukārt 4 436 latus dārza idejas atbalstītāji akcijas laikā ziedoja Fonda norēķinu kontā. Akcijas laikā Likteņdārza draugu alejai ziedoto bruģakmeņu skaits pieauga par 857 bruģakmeņiem.

23. augusta koncertā muzicēja Kārlis Kazāks ar velomūziķiem, Biruta Ozoliņa un DjMonsta, Goran Gora, „Audience Killers”, Gundars Grasbergs, „Dabasu Durovys” un „Latvian Voices”. Raidījumu – ziedojumu akciju - jau piekto gadu pēc kārtas vadītā LTV žurnālisti Aija Kinca un Jānis Geste. Pasākumu atklāja viens no „Kokneses fonda” dibinātājiem – demogrāfs Ilmārs Mežs. Likteņdārzu apmeklēja un koncertu klausījās arī Japānas vēstnieks Latvijā H.E. Mr. Toshiyuki Taga ar ģimeni. Akciju atbalstīja AS „Latvijas valsts meži” un SIA „Fazer Latvija”.
Savu novadu politiski represētajiem ozolus iestādīja Aizkraukles, Aizputes, Aknīstes, Alūksnes, Apes, Balvu, Bauskas, Beverīnas, Brocēnu, Dagdas, Gulbenes, Iecavas, Ikšķiles, Jēkabpils, Kokneses, Krāslavas, Ķeguma, Lielvārdes, Madonas, Mālpils, Neretas, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Pāvilostas, Pļaviņu, Rēzeknes, Rugāju, Rūjienas, Saldus, Smiltenes, Strenču, Pāvilostas un Valkas pašvaldības, kopā sniedzot atbalstu Likteņdārzam 15 000 latu apjomā.

Akcijas laikā piesaistītie līdzekļi tiks ieguldīti Likteņdārza akmens krāvuma „Sirmais saulriets” būvniecības turpināšanā. Amfiteātra būvniecība par LTV skatītāju ziedotajiem līdzekļiem tika uzsākta 2010. gadā un turpināta 2011. un 2013. gadā.

Fonda paldies Latvijas Televīzijai un visiem, kas palīdzēja akcijas norisē, - AS "Latvijas valsts meži", Vidusdaugavas mežsaimniecībai, Kokneses novada domei, Kokneses novada domes aģentūrai „Kokneses Tūrisma centrs”, Kokneses novada domes Komunālajai nodaļai, Latvijas Skautu un gaidu centrālajai organizācijai, kafejnīcai „Solo”, Zemessardzes 55. kājnieku bataljonam, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknim, Kokneses pašvaldības policijai, Biedrībai "Koknesei" un Mārītei Gražulei.

Paldies katram, kas piezvanīja pa ziedojumu tālruni un ziedoja 1 latu, palīdzot tapt Likteņdārzam kā mūsu visu kopīgai dāvanai Latvijai 100. dzimšanas dienā.

Komentāri 5

aa

Varbūt VinoRoso atdzims, bus nauda!

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 12:09

Baltā lapa

Sāpināšu tevi - neatdzims. Bet vispār - uz cita nelaimi izstiepies, uz savu saraujies. Lai tev " aa" veicas!

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 14:00

smaids

Tik tiešām bez tēva naudas esi un paliksi Balta lapa)diemžēl...

pirms 6 gadiem, 2013.08.30 17:28

Ute

Atkal ar kārtējo indes karotīti nesi klāt? Nu ko tas Bruno un Vino rosso tev neliek mieru? Kādas personīgas ambīcijas? Tad ej un saki cilvēkam acīs. Kaut gan tev ar visiem un visu ir īpašas attiecības - opozīcijā visai pasaulei. Tiec nu galā ar savām problēmām un esi bez kreņķa - tie citi tiks galā ar savējām - nebāz degunu svešās lietās, kas tevi neskar. Spriežot pēc komentāra - īsttas saprašanas kā tur sastāvēja ar paša un tēva naudu - tev īsti nav. Tā kā - pašauts garām. Sorry!

pirms 6 gadiem, 2013.08.31 15:41

smaids

Vispār ,UTE-es nevienu nepieminēju vārdā!!!!!!!!!TĀTAD MANS RAKSTĪTAIS KĀDU IR TRĀPĪJIS UZ VARŽACĪM!!!Tiešām gribas pasmaidīt-nemaz nevajag minēt pat vārdus-adresāts ir sasniegts-viss ir o.k.

pirms 6 gadiem, 2013.09.01 20:41

Kokneses novadā

Uz staburags.lv pilno versiju