Muzicē sešrocīgi

Izskanējis Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu pavasara koncerts, ko vadīja 2. klavieru klases audzēkne Arita Niedre un 1. akordeona klases audzēkne Estere Riekstiņa.


Koncertā kora klases ansamblis dziedāja A. Altmaņa dziesmu “Es gribu ziedēt”, muzicēja flautistu un vijolnieku ansambļi. Priecēja saksofona klases audzēkņu Raivo Strazdiņa un Aleksa Leķa sniegums, jo šo instrumentu viņi spēlēt sāka tikai šajā mācību gadā. Kā savdabīga dāvana skanēja klavieru klases audzēkņu ansamblis, kurā piedalījās Arita Niedre, Elisa Ozoliņa un Elizabete Skrastiņa. Meitenes muzicēja sešrocīgi, bet kā pavasara putni jautras dziesmas dziedāja jaunāko klašu koris.

Klausītājus ar daudzveidīgiem skaņdarbiem pārsteidza solistes — 8. vijoles klases audzēkne Annija Ermiča, 7. flautas klases audzēknes Lilija Ozoliņa un Laura Lelde Kalviša un 7. klavieru klases audzēkne Meldra Eglīte. Savukārt vecāko klašu koris pavasari ieskandināja ar trīs latviešu tautasdziesmu apdarēm, bet koncerta nobeigumā skanēja saksofonu kvarteta un saksofonu ansambļa, kā arī skolas mācību orķestra priekšnesumi.

Kokneses novadā

Uz staburags.lv pilno versiju