Patrīcija Eiduka dodas uz olimpiskajām spēlēm

Aizkraukles novada sporta skolas audzēkne un viena no labākajām distanču slēpotājām Latvijā Patrīcija Eiduka izcīnījusi iespēju pārstāvēt mūsu valsti ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā. Uz Dienvidkoreju dosies arī viņas tēvs treneris Ingus Eiduks.

Patrīcijai šobrīd ir 17 gadu, viņa ir otra jaunākā Latvijas komandas pārstāve. Neilgi pirms nozīmīgā starta, 1. februārī, jaunietei apritēs 18.

Ziemas olimpiskās spēles Phjonč­hanā norisināsies no 9. līdz 25. februārim. Latvijas delegācijā iekļauti 35 sportisti, kas sacentīsies deviņās disciplīnās — ātrslidošanā, biatlonā, bobslejā, daiļslidošanā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, skeletonā un šorttrekā. Sportistu sarakstā iekļauts arī viens rezerves sportists bobslejā — Intars Dambis.

Patrīcijas Eidukas ikdiena pakārtota pēdējiem sagatavošanās darbiem pirms došanās uz ziemas olimpiskajām spēlēm. Sīkāk par to, ar kādām emocijām jauniete pošas ceļam un kāds bijis ceļš līdz nokļūšanai Latvijas delegācijas sastāvā, lasiet laikraksta “Staburags” 30. janvāra numurā.

Kokneses novadā

Uz staburags.lv pilno versiju